2:2
1:3
- : -

FT Sokol Praha-Břevnov - FbC Red Dragons Hořovice 3:8
26. David Boháč, 27. Ondřej Daniš, 40. Vojtěch Šust - 5. Vladislav Šust, 5. Dušan Valo, 11. Vojtěch Plecitý, 24. Lukáš Fišer, 29. Ondřej Rácz, 31. Jan Slabý, 36. Dušan Valo, 40. Vladislav Šust; rozhodčí: Nikola Staňková - Jan Husák; vyloučení: 3:0; využití: 0:2; diváků: 8; zásahy brankářů: Lukáš Pípal -8 - Matěj Pužman -3; po třetinách: 0:3, 2:2, 1:3;
45:00
44:01
Vyloučen hráč Jonáš Volf družstva FT Sokol Praha-Břevnov na 2 minuty za špatné střídání.
39:22
Branku družstva FT Sokol Praha-Břevnov vstřelil Vojtěch Šust, asistoval Ondřej Daniš (3:8).
39:07
Branku družstva FbC Red Dragons Hořovice vstřelil Vladislav Šust, asistoval Ondřej Rácz (2:8).
37:34
Vyloučen hráč Dušan Hrstka družstva FT Sokol Praha-Břevnov na 2 minuty za sekání.
35:32
Branku družstva FbC Red Dragons Hořovice vstřelil Dušan Valo, asistoval David Trejbal (2:7).
30:15
Branku družstva FbC Red Dragons Hořovice vstřelil Jan Slabý, asistoval Vladislav Šust (2:6).
30:00
30:00
29:31
Vyloučen hráč Vojtěch Šust družstva FT Sokol Praha-Břevnov na 2 minuty za sekání.
28:22
Branku družstva FbC Red Dragons Hořovice vstřelil Ondřej Rácz, asistoval Dušan Valo (2:5).
26:24
Timeout FbC Red Dragons Hořovice
26:24
Branku družstva FT Sokol Praha-Břevnov vstřelil Ondřej Daniš, asistoval Vojtěch Šust (2:4).
25:33
Branku družstva FT Sokol Praha-Břevnov vstřelil David Boháč, asistoval Dušan Hrstka (1:4).
23:01
Branku družstva FbC Red Dragons Hořovice vstřelil Lukáš Fišer, asistoval Ondřej Rácz (0:4).
15:00
15:00
10:45
Branku družstva FbC Red Dragons Hořovice vstřelil Vojtěch Plecitý, asistoval David Trejbal (0:3).
04:19
04:00
Branku družstva FbC Red Dragons Hořovice vstřelil Vladislav Šust, asistoval Jiří Lizec (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Nikola Staňková a Jan Husák.
00:00
00:00
Line-up hostů FbC Red Dragons Hořovice: brankář: Matěj Pužman; hráči v poli: Jakub Lukavský, Lukáš Routa, David Trejbal, Dušan Valo, Vojtěch Plecitý