7:1
3:2
- : -

Florbal Slavoj Tachov - FB Hurrican Karlovy Vary WHITE 10:3
3. David Lácha, 4. David Sňozík, 5. David Sňozík, 6. Ondřej Balý, 9. David Sňozík, 12. Ondřej Balý, 12. David Lácha, 15. Lucie Joselevičová, 18. Ondřej Balý, 19. David Lácha - 11. Jakub Timár, 26. Ondřej Balý, 26. Jakub Vrbas; rozhodčí: Vít Kohout - Vít Ruml; vyloučení: 1:2; využití: 0:0; diváků: 50; zásahy brankářů: Jan Čepička ? - Lukáš Haláček ?, Marek Čech ?; po třetinách: 7:1, 3:2;
26:00
25:56
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary WHITE vstřelil Jakub Vrbas, asistoval Jakub Timár (10:3).
25:45
Vlastní branku družstva Florbal Slavoj Tachov vstřelil Ondřej Balý (10:2).
18:15
Branku družstva Florbal Slavoj Tachov vstřelil David Lácha bez asistence (10:1).
17:50
Branku družstva Florbal Slavoj Tachov vstřelil Ondřej Balý, asistoval David Sňozík (9:1).
14:46
Branku družstva Florbal Slavoj Tachov vstřelil Lucie Joselevičová, asistoval David Lácha (8:1).
13:00
13:00
11:24
Branku družstva Florbal Slavoj Tachov vstřelil David Lácha, asistoval Jan Jakub Roháč (7:1).
11:00
Branku družstva Florbal Slavoj Tachov vstřelil Ondřej Balý, asistoval Vojtěch Koliha (6:1).
10:07
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary WHITE vstřelil Jakub Timár, asistoval Jakub Vrbas (5:1).
08:59
Branku družstva Florbal Slavoj Tachov vstřelil David Sňozík, asistoval Jan Jakub Roháč (5:0).
08:30
Vyloučen hráč Luboš Lehocký družstva FB Hurrican Karlovy Vary WHITE na 2 minuty za sekání.
08:29
Střídání brankáře. Nový brankář Marek Čech družstva FB Hurrican Karlovy Vary WHITE
08:21
Timeout FB Hurrican Karlovy Vary WHITE
05:11
Branku družstva Florbal Slavoj Tachov vstřelil Ondřej Balý bez asistence (4:0).
04:39
Branku družstva Florbal Slavoj Tachov vstřelil David Sňozík, asistoval Ondřej Balý (3:0).
04:30
Vyloučen hráč Vojtěch Koliha družstva Florbal Slavoj Tachov na 2 minuty za sekání.
03:39
Branku družstva Florbal Slavoj Tachov vstřelil David Sňozík, asistoval Lucie Joselevičová (2:0).
02:50
Vyloučen hráč Daniel Hanzlík družstva FB Hurrican Karlovy Vary WHITE na 2 minuty za nesportovní chování.
02:06
Branku družstva Florbal Slavoj Tachov vstřelil David Lácha, asistoval David Sňozík (1:0).