6:1
3:1
- : -

TJ Lokomotiva Rakovník - Viking TJ Kobylisy B 12:2
1. Štěpán Malý, 5. Tadeáš Kyncl, 12. Petr Adamec, 15. Štěpán Malý, 16. Štěpán Malý, 18. Štěpán Malý, 20. Štěpán Malý, 24. Štěpán Malý, 24. Ondřej Michal, 25. Tadeáš Kyncl, 30. Martin Pokorný, 33. Tadeáš Kyncl - 20. Šimon Svoboda, 32. Lukáš Frantík; rozhodčí: Filip Dolejší - Jakub Kantor; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; diváků: 33; zásahy brankářů: Jan Vlček ? - Lukáš Procházka ?; po třetinách: 3:0, 6:1, 3:1;
36:00
34:36
Vyloučen hráč Jan Štěpánek družstva Viking TJ Kobylisy B na 2 minuty za blokování hokejky.
32:01
Branku družstva TJ Lokomotiva Rakovník vstřelil Tadeáš Kyncl, asistoval Štěpán Malý (12:2).
31:05
Branku družstva Viking TJ Kobylisy B vstřelil Lukáš Frantík, asistoval Petr Sedláček (11:2).
29:35
Branku družstva TJ Lokomotiva Rakovník vstřelil Martin Pokorný, asistoval Lukáš Jelen (11:1).
29:27
Trestné střílení družstva TJ Lokomotiva Rakovník neproměnil Lukáš Houdek.
24:44
24:00
24:00
23:49
Branku družstva TJ Lokomotiva Rakovník vstřelil Ondřej Michal, asistoval Lukáš Houdek (9:1).
23:38
Branku družstva TJ Lokomotiva Rakovník vstřelil Štěpán Malý, asistoval Tadeáš Kyncl (8:1).
19:19
Branku družstva Viking TJ Kobylisy B vstřelil Šimon Svoboda, asistoval Vojtěch Bajer (7:1).
19:17
Branku družstva TJ Lokomotiva Rakovník vstřelil Štěpán Malý bez asistence (7:0).
17:53
15:12
14:47
12:00
12:00
11:33
Branku družstva TJ Lokomotiva Rakovník vstřelil Petr Adamec, asistoval Lukáš Houdek (3:0).
04:16
00:22
Branku družstva TJ Lokomotiva Rakovník vstřelil Štěpán Malý, asistoval Martin Pokorný (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Filip Dolejší a Jakub Kantor.
00:00
00:00
Line-up hostů Viking TJ Kobylisy B:
00:00
Line-up domácích TJ Lokomotiva Rakovník: brankář: Jan Vlček; hráči v poli: Lukáš Jelen, Daniel Křišík, Tadeáš Kyncl, Martin Pokorný, Štěpán Malý