5:1
3:3
- : -

ŽSK Třemošnice - Sokoli Pardubice Excellent C  12:5
7. Ondřej Šváb, 10. Ondřej Šváb, 11. Lukáš Horák, 13. Matěj Dvořáček, 16. Miloslav Klepač, 21. Lukáš Horák, 27. Ondřej Šváb, 28. Lukáš Horák, 30. Lukáš Horák, 40. Miloslav Klepač, 42. Matěj Dvořáček, 45. Lukáš Horák - 4. Jan Panna, 18. Milan Randa, 32. Milan Růžička, 37. Jan Panna, 42. Milan Růžička; rozhodčí: Tomáš Jelínek - Jitka Romančáková; vyloučení: 4:1; využití: 1:1; diváků: 15; zásahy brankářů: Filip Wymer 34 - Jan Jiránek 36; po třetinách: 4:1, 5:1, 3:3;
45:00
44:50
Vyloučen hráč Ondřej Šváb družstva ŽSK Třemošnice na 2 minuty za blokování hokejky.
44:37
Branku družstva ŽSK Třemošnice vstřelil Lukáš Horák bez asistence (12:5).
41:43
Timeout Sokoli Pardubice Excellent C
41:13
Branku družstva Sokoli Pardubice Excellent C vstřelil Milan Růžička, asistoval Milan Randa (11:5).
41:06
Branku družstva ŽSK Třemošnice vstřelil Matěj Dvořáček, asistoval Ondřej Šváb (11:4).
39:51
Branku družstva ŽSK Třemošnice vstřelil Miloslav Klepač, asistoval Matěj Dvořáček (10:4).
37:06
Vyloučen hráč Zdeněk Petr družstva ŽSK Třemošnice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
36:16
Branku družstva Sokoli Pardubice Excellent C vstřelil Jan Panna, asistoval Dominik Nikolas Chmelař (9:4).
34:46
Trestné střílení družstva Sokoli Pardubice Excellent C neproměnil Jan Panna.
31:46
Branku družstva Sokoli Pardubice Excellent C vstřelil Milan Růžička, asistoval Lukáš Pilný (9:3).
30:00
30:00
29:56
Branku družstva ŽSK Třemošnice vstřelil Lukáš Horák, asistoval Miloslav Klepač (9:2).
27:58
Branku družstva ŽSK Třemošnice vstřelil Lukáš Horák bez asistence (8:2).
26:43
Branku družstva ŽSK Třemošnice vstřelil Ondřej Šváb, asistoval Lukáš Dvořáček (7:2).
22:09
Vyloučen hráč Zdeněk Jelínek družstva ŽSK Třemošnice na 2 minuty za sekání.
20:12
Branku družstva ŽSK Třemošnice vstřelil Lukáš Horák, asistoval Lukáš Dvořáček (6:2).
17:46
Branku družstva Sokoli Pardubice Excellent C vstřelil Milan Randa, asistoval Dominik Nikolas Chmelař (5:2).
15:26
15:00
15:00
12:29
Branku družstva ŽSK Třemošnice vstřelil Matěj Dvořáček, asistoval Miloslav Klepač (4:1).
10:23
Branku družstva ŽSK Třemošnice vstřelil Lukáš Horák, asistoval Matěj Dvořáček (3:1).
09:28
Vyloučen hráč Milan Randa družstva Sokoli Pardubice Excellent C na 2 minuty za sekání.
09:04
06:02
03:41
03:38
Vyloučen hráč Matěj Dvořáček družstva ŽSK Třemošnice na 2 minuty za sekání.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Jelínek a Jitka Romančáková.
00:00
00:00
Line-up hostů Sokoli Pardubice Excellent C :
00:00
Line-up domácích ŽSK Třemošnice: brankář: Filip Wymer; hráči v poli: Michal Kvítek, Matěj Dvořáček, Miloš Němec, Miloslav Klepač, Lukáš Horák