7:3
0:6
- : -

Sokoli Pardubice Excellent C - FTC Vysoké Mýto B 7:14
19. Matěj Procházka, 20. Dominik Nikolas Chmelař, 20. Luboš Volkov, 21. Jakub Efler, 27. Dominik Nikolas Chmelař, 28. Milan Randa, 28. Jan Panna - 2. Milan Koubek, 4. Milan Koubek, 7. Jiří Unzeitig, 10. Jiří Unzeitig, 14. Adam Kobr, 16. Adam Kobr, 26. Jiří Unzeitig, 30. Adam Kobr, 35. Milan Koubek, 37. Tomáš Král, 37. Adam Kobr, 38. Tomáš Král, 38. Vít Jakubec, 45. Jiří Unzeitig; rozhodčí: Tomáš Jelínek - Jitka Romančáková; vyloučení: 3:2; využití: 1:3; diváků: 33; zásahy brankářů: Jan Jiránek 22 - Tomáš Olejár 28; po třetinách: 0:5, 7:3, 0:6;
45:00
44:42
Branku družstva FTC Vysoké Mýto B vstřelil Jiří Unzeitig, asistoval Milan Koubek (7:14).
43:14
Vyloučen hráč Milan Růžička družstva Sokoli Pardubice Excellent C na 2 minuty za hra rukou.
39:12
Timeout Sokoli Pardubice Excellent C
39:12
Vyloučen hráč Jiří Unzeitig družstva FTC Vysoké Mýto B na 2 minuty za sekání.
37:43
Branku družstva FTC Vysoké Mýto B vstřelil Vít Jakubec, asistoval Josef Mikulecký (7:13).
37:34
Branku družstva FTC Vysoké Mýto B vstřelil Tomáš Král, asistoval Milan Koubek (7:12).
37:09
Vyloučen hráč Matěj Procházka družstva Sokoli Pardubice Excellent C na 2 minuty za bránění ve hře.
36:29
Branku družstva FTC Vysoké Mýto B vstřelil Adam Kobr, asistoval Jiří Unzeitig (7:11).
36:08
34:21
Branku družstva FTC Vysoké Mýto B vstřelil Milan Koubek, asistoval Adam Kobr (7:9).
30:00
30:00
29:31
Branku družstva FTC Vysoké Mýto B vstřelil Adam Kobr, asistoval Milan Koubek (7:8).
27:53
Timeout FTC Vysoké Mýto B
27:53
Branku družstva Sokoli Pardubice Excellent C vstřelil Jan Panna, asistoval Jakub Efler (7:7).
27:02
Branku družstva Sokoli Pardubice Excellent C vstřelil Milan Randa, asistoval Luboš Volkov (6:7).
26:15
Branku družstva Sokoli Pardubice Excellent C vstřelil Dominik Nikolas Chmelař bez asistence (5:7).
25:34
Branku družstva FTC Vysoké Mýto B vstřelil Jiří Unzeitig, asistoval Adam Kobr (4:7).
24:57
Vyloučen hráč Jan Panna družstva Sokoli Pardubice Excellent C na 2 minuty za bránění ve hře.
20:27
Branku družstva Sokoli Pardubice Excellent C vstřelil Jakub Efler, asistoval Dominik Nikolas Chmelař (4:6).
19:39
Branku družstva Sokoli Pardubice Excellent C vstřelil Luboš Volkov, asistoval Milan Růžička (3:6).
19:03
Branku družstva Sokoli Pardubice Excellent C vstřelil Dominik Nikolas Chmelař, asistoval Jan Panna (2:6).
18:18
Branku družstva Sokoli Pardubice Excellent C vstřelil Matěj Procházka, asistoval Lukáš Pilný (1:6).
17:26
Vyloučen hráč Adam Kobr družstva FTC Vysoké Mýto B na 2 minuty za hrubost.
15:15
15:00
15:00
13:17
09:39
Branku družstva FTC Vysoké Mýto B vstřelil Jiří Unzeitig bez asistence (0:4).
06:49
03:38
Branku družstva FTC Vysoké Mýto B vstřelil Milan Koubek, asistoval Tomáš Olejár (0:2).
01:10
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Jelínek a Jitka Romančáková.
00:00
00:00
Line-up hostů FTC Vysoké Mýto B: brankář: Tomáš Olejár; hráči v poli: Marek Cifra, Radim Jiráský, Adam Kobr, Jiří Unzeitig, Milan Koubek