2:2
3:1
- : -

FTC Vysoké Mýto B - Marilan Pardubice 8:4
1. Milan Koubek, 3. Jiří Unzeitig, 9. Milan Koubek, 21. Adam Kobr, 29. Jiří Unzeitig, 34. Adam Kobr, 38. Adam Kobr, 43. Josef Mikulecký - 15. Roman Kadleček, 26. Roman Kadleček, 29. Roman Kadleček, 41. Michal Takács; rozhodčí: Tomáš Jelínek - Jitka Romančáková; vyloučení: 2:4; využití: 1:0; diváků: 30; zásahy brankářů: Jan Žufánek 17 - Martin Vlasák 25; po třetinách: 3:1, 2:2, 3:1;
45:00
42:39
Branku družstva FTC Vysoké Mýto B vstřelil Josef Mikulecký, asistoval Lukáš Matějka (8:4).
40:47
Timeout Marilan Pardubice
40:47
Branku družstva Marilan Pardubice vstřelil Michal Takács bez asistence (7:4).
37:20
Branku družstva FTC Vysoké Mýto B vstřelil Adam Kobr, asistoval Milan Koubek (7:3).
33:29
Branku družstva FTC Vysoké Mýto B vstřelil Adam Kobr, asistoval Marek Cifra (6:3).
30:00
30:00
28:37
Vyloučen hráč Adam Kobr družstva FTC Vysoké Mýto B na 2 minuty za hrubost.
28:37
Vyloučen hráč Martin Smola družstva Marilan Pardubice na 2 minuty za hrubost.
28:22
Branku družstva Marilan Pardubice vstřelil Roman Kadleček, asistoval Jakub Janeba (5:3).
28:19
Branku družstva FTC Vysoké Mýto B vstřelil Jiří Unzeitig, asistoval Milan Koubek (5:2).
25:51
21:16
Vyloučen hráč Vojtěch Kouřil družstva FTC Vysoké Mýto B na 2 minuty za nesportovní chování.
21:16
Vyloučen hráč Otakar Bartůněk družstva Marilan Pardubice na 2 minuty za nesportovní chování.
20:44
19:32
Vyloučen hráč Ondřej Kaplan družstva Marilan Pardubice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
17:45
Vyloučen hráč Michal Průšek družstva Marilan Pardubice na 2 minuty za hrubost.
15:00
15:00
14:19
Branku družstva Marilan Pardubice vstřelil Roman Kadleček, asistoval Michael Janeček (3:1).
08:24
Branku družstva FTC Vysoké Mýto B vstřelil Milan Koubek, asistoval Jiří Unzeitig (3:0).
02:05
Branku družstva FTC Vysoké Mýto B vstřelil Jiří Unzeitig, asistoval Josef Mikulecký (2:0).
00:18
Branku družstva FTC Vysoké Mýto B vstřelil Milan Koubek z trestného střílení (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Jelínek a Jitka Romančáková.
00:00
00:00
Line-up hostů Marilan Pardubice:
00:00
Line-up domácích FTC Vysoké Mýto B: brankář: Jan Žufánek; hráči v poli: Radim Jiráský, Marek Cifra, Adam Kobr, Jiří Unzeitig, Milan Koubek