8:1
5:1
- : -

Klub SPV Slovan Pardubice - ŽSK Třemošnice B 16:3
13. Tomáš Jelínek, 14. Martin Pova, 15. Tomáš Jirsa, 16. Tomáš Cink, 21. Martin Pova, 23. Tomáš Cink, 23. Martin Pova, 26. Tomáš Jelínek, 27. Martin Pova, 27. Miloslav Zavoral, 30. Martin Wróbel, 34. Dominik Čech, 34. Dominik Čech, 43. Miloslav Zavoral, 44. Martin Pova, 44. Miloslav Zavoral - 6. Tomáš Pleva, 22. Tomáš Pleva, 43. Tomáš Pleva; rozhodčí: Martin Halousek - Daniel Jireček; vyloučení: 2:4; využití: 1:0; diváků: 25; zásahy brankářů: Evžen Vokál 11 - Vojtěch Mikš 32; po třetinách: 3:1, 8:1, 5:1;
45:00
43:51
Branku družstva Klub SPV Slovan Pardubice vstřelil Miloslav Zavoral, asistoval Tomáš Cabrnoch (16:3).
43:14
Branku družstva Klub SPV Slovan Pardubice vstřelil Martin Pova, asistoval Tomáš Jelínek (15:3).
42:39
Branku družstva ŽSK Třemošnice B vstřelil Tomáš Pleva, asistoval Michal Říha (14:3).
42:16
Branku družstva Klub SPV Slovan Pardubice vstřelil Miloslav Zavoral, asistoval Tomáš Jirsa (14:2).
36:00
Vyloučen hráč Jan Červinka družstva ŽSK Třemošnice B na 2 minuty za blokování hokejky.
33:46
Branku družstva Klub SPV Slovan Pardubice vstřelil Dominik Čech, asistoval Miloslav Zavoral (13:2).
33:27
Branku družstva Klub SPV Slovan Pardubice vstřelil Dominik Čech, asistoval Michal Talacko (12:2).
30:00
30:00
29:59
Branku družstva Klub SPV Slovan Pardubice vstřelil Martin Wróbel, asistoval Michal Talacko (11:2).
26:37
26:37
A je tu devátý gól Slovanu.
26:03
Branku družstva Klub SPV Slovan Pardubice vstřelil Martin Pova, asistoval Tomáš Cink (9:2).
26:03
Čtvrtý gól Martina Povy v dnešním zápase! To je kanonýr!!!
25:56
Branku družstva Klub SPV Slovan Pardubice vstřelil Tomáš Jelínek bez asistence (8:2).
25:56
Chybu v oslabení trestá Tomáš Jelínek!!!
22:38
Branku družstva Klub SPV Slovan Pardubice vstřelil Martin Pova, asistoval Martin Wróbel (7:2).
22:38
Tak toto bylo snad taktické vyloučení Tomáše Jirsy. Je tu totiž druhý gól Slovanu v oslabení. A snad jak kdyby se jim v menším počtu hráčů na ledě hrálo lépe.
22:00
Branku družstva Klub SPV Slovan Pardubice vstřelil Tomáš Cink, asistoval Martin Pova (6:2).
21:49
Nádherný gól v oslabení. To bylo vyšíváníčko!!! Jágr, Reichel, Ručinský
21:33
Branku družstva ŽSK Třemošnice B vstřelil Tomáš Pleva, asistoval Ondřej Šváb (5:2).
21:33
Vyloučen hráč Tomáš Jirsa družstva Klub SPV Slovan Pardubice na 2 minuty za nesportovní chování.
20:59
20:59
Nádherná kombinace již je to 4-1
18:47
Talacko trefuje břevno!
17:30
obrovská chyba v rozehrávce Třemošnice, jenže Slovan nedokázal natřikrát tuto chybu potrestat
16:45
Po něm netrefuje o kousek zařízení ani Zavoral.
14:55
Branku družstva Klub SPV Slovan Pardubice vstřelil Tomáš Jirsa, asistoval Michal Talacko (3:1).
14:55
A po nich je tu protiútok, ze kterého padá gól do prázdné. Nádherná spolupráce. 3-1
14:44
Dva nádherné bloky Michala Talacka.
13:58
13:58
Nádherný průnik Martina Povy a je tu otočení skóre!
12:14
Branku družstva Klub SPV Slovan Pardubice vstřelil Tomáš Jelínek, asistoval Martin Wróbel (1:1).
12:14
Třetí přesilovka již své ovoce přinesla a Slovan srovnává na 1-1
11:03
Vyloučen hráč Michal Kasal družstva ŽSK Třemošnice B na 2 minuty za sekání.
09:41
Obrovské šance Slovanu, ale golman hostí stále svůj tým drží.
07:51
Vyloučen hráč Tomáš Pleva družstva ŽSK Třemošnice B na 2 minuty za sekání.
07:51
Sotva jedna přesilovka Slovanu skončila, je tu hned druhá.
05:50
Vyloučen hráč Stanislav Hájek družstva ŽSK Třemošnice B na 2 minuty za blokování hokejky.
05:30
Domácí tlačili, tlačili. Až jez toho gól z protiútoku Třemošnice. 0-1
05:25
Branku družstva ŽSK Třemošnice B vstřelil Tomáš Pleva, asistoval Stanislav Hájek (0:1).
04:40
Tentokráte v šanci Martin Pova, ale golman hostí stále drží.
03:43
Talacko v obrovské šanci ve vlastním oslabení, ale neproměnil.
02:44
Vyloučen hráč Tomáš Cabrnoch družstva Klub SPV Slovan Pardubice na 2 minuty za bránění ve hře.
00:40
Krásný obranný blok domácího Talacka.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Halousek a Daniel Jireček.
00:00
00:00
Line-up hostů ŽSK Třemošnice B:
00:00
Line-up domácích Klub SPV Slovan Pardubice: brankář: Evžen Vokál; hráči v poli: Michal Talacko, Miloslav Zavoral, Tomáš Cabrnoch, Tomáš Jirsa, Dominik Čech