2:0
0:1
- : -

FBC LETOHRAD Orel Orlice B - Klub SPV Slovan Pardubice 3:4
13. David Lauterbach, 23. Štěpán Appl, 26. Petr Doleček - 7. Tomáš Jelínek, 9. Martin Pova, 14. Martin Pova, 41. Tomáš Jelínek; rozhodčí: Martin Halousek - Tomáš Knejp; vyloučení: 6:3; využití: 1:2; zásahy brankářů: Roman Doleček 11 - Evžen Vokál 9; po třetinách: 1:3, 2:0, 0:1;
45:00
44:59
Teď neskutečně Talacko! Zablokoval poslední střelu zápasu .. gólovou pro Letohrad. Skvělý zákrok.
44:51
Střela mimo.
44:40
Timeout FBC LETOHRAD Orel Orlice B
44:40
Vyloučen hráč Miloslav Zavoral družstva Klub SPV Slovan Pardubice na 2 minuty za sekání.
44:40
Letohrad jde do rozehrávky bez golmana.
44:39
Pozor tohle je faul. Dvě minuty pro Zavorala a nebezpečná rozehrávka na obrané polovičce Slovanu.
44:30
Zbývá půl minuty.
44:15
Zavoral pálí do obránce před sebou. Střela musela asi pěkně zaštípat.
44:00
V klidu a od zadu. To je ono.
43:51
Pova .. Zavoral .. Cabrnoch. Kombinace kdy každý měl již před sebou prázdnou bránu. Míček ale nakonec jen skáče přes brankovistě
43:09
Slovanští jsou v klidu na balonku.
42:45
Letohradu moc času nezbývá. Nepřispívá tomu ani čtyř minutový trest pro Faltuse.
42:34
Pova dtřílí z kruhů. Cabrnoch doráží z před brankového prostoru .. ale míček znovu letí mimo. Mimo hřiště, halu i naši planetu.
41:44
Talacko teď střílí nad bránu.
40:56
Vyloučen hráč Matouš Faltus družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice B na 2 minuty za sekání.
40:56
Vyloučen hráč Matouš Faltus družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice B na 2 minuty za nesportovní chování.
40:56
Další faul na Dominika Čecha.
40:56
A následné řeči, které si neodpustil hráč Letohradu. Je to trest 2+2 .. 4 minuty a 4 vteřiny před koncem. Tohle od něj bylo velice zbytečné. Pardubice by si měli zápas pohlídat v klidu na balonu.
40:53
Uktání sleduje svkělých 13 diváků. A pan správce ze Sokolovny.
40:22
Branku družstva Klub SPV Slovan Pardubice vstřelil Tomáš Jelínek bez asistence (3:4).
39:38
Vyloučen hráč Jiří Toman družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice B na 2 minuty za sekání.
39:38
Bude to další přesilovka pro Pardubice. Znovu u toho byl Zavoral, který svým nenápadným průnikem vybojoval převahu na hřišti pro svůj tým.
38:49
Zavoraaaaal .. ale skvělý zákrok golmana.
38:14
Slovan je aktivní v útoku i po skončení přesilové hry.
35:39
Vyloučen hráč Martin Novák družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice B na 2 minuty za sekání.
35:39
Další přesilovka pro Pardubice.
32:34
Velice zkušeně teď zaúřadoval Jelínek v obraném pásmu.
31:20
Wróbel teď nabíhal z trestné lavice do brejku. Talacko na něj ale neprocpal přihrávku skrz hráče Letohradu.
31:09
Dobře Vokál!
30:43
Výborně Talacko. A následně střílí v oslabení Pova tesně mimo.
30:00
30:00
29:49
Střel ve druhé třetině bylo vlastně úplně stejně jako v té první. Jenom se soupeři prohodili. 6:4
29:40
Zatím velice dobré oslabení Pardubic.
29:20
Vyloučen hráč Martin Wróbel družstva Klub SPV Slovan Pardubice na 2 minuty za sekání.
28:56
Důležitý zákrok Vokála. A následně střela Povy mimo bránu.
28:21
Odrazem od Dominika Čecha teď letí soupeř i s mantinelem mimo hrací plochu.
27:49
Vypadá to, že Letohrad začal ve druhé třetině více běhat a Slovan s tím má docela problém. Oproti první třetině je to rozhodně změna.
27:12
Talackova štiplavá střela .. schovaná, svižná .. Golman Letohradu ale vyšvihl neuvěřitelný zákrok.
25:58
Povova sražená střela mimo.
25:16
Rychlé přihrávky křížem .. a rychlý přesilovkový gól. No, máme srovnáno.
25:14
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice B vstřelil Petr Doleček, asistoval Matouš Faltus (3:3).
25:03
Vyloučen hráč Tomáš Jirsa družstva Klub SPV Slovan Pardubice na 2 minuty za hrubost.
24:23
Dominik Čech si teď namazal na chleba tři hráče Letohradu .. klička, klička, otočka a střela beckhandem .. jenže ta konči mimo bránu.
23:22
Vysoká hokejka před Vokálem utíná dobývání Letohradských. Dopadli asi jako Napoleon v Rusku.
22:49
Tvrdý střed Wrobela se soupeřem. Po chvilce se ale oba zvedají z palubovky a vypadá to, že budou moci oba pokračovat ve hře i nadále.
22:31
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice B vstřelil Štěpán Appl bez asistence (2:3).
22:31
A nedáš dostaneš. Následný protiútok. Cabrnochův blok, jenže míček i tak doskákal až do Vokálovi branky.
22:16
Jirsa si teď skvěle vybojoval míček. Jenže zakončení míří zase vedle ...
21:42
Michal Talacko teď ukazuje svojí kondičku. Sem, tam. Sem, tam. To je motorová myš.
21:03
Krásné kličky Martina Povy. Byly oceněny dvěma sekerami.
20:40
Jelínek teď prověřil pozornost golmana.
20:18
Povova pumelice v přesilovce, ale jen do obranných řad.
19:25
Jelínek, Talacko .. příklep Čecha. A balonek znovu letí nad.
18:49
Vyloučen hráč Štěpán Appl družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice B na 2 minuty za nesportovní chování.
18:48
Znovu Talacko, na dvakrát likviduje útočnou akci Letohradu.
18:48
A tohle bylo zbytečné dohrání .. dvě minuty pro Letohrad.
18:00
Další výborná práce Talacka v obraně.
16:36
Dobrý obranný zákrok Slovanu.
16:19
Znovu skvěle Zavoral. Posunul míček na Jirsu, ale ten střílí nad ...
15:00
15:00
Střel bylo v první třetině po málu. Asi jako sněhu v loňském roce v Pardubicích. 4:6
15:00
Martin Pova teď zdraví do onlajnu svoji ženu a dcerku. Ahooooooj
15:00
14:59
Zavoral teď mimo bránu ..
14:21
Dominik Čech znovu terčem obrany Letohradu. Ale je to tvrdý chlap a souboj spolehlivě ustál. To se nedá říct o hráči, který ho atakoval. Ten se válí na zemi, po tom co sám na Dominika naskočil. Asi karma.
13:32
Branku družstva Klub SPV Slovan Pardubice vstřelil Martin Pova bez asistence (1:3).
13:32
Martin Pova teď vybojoval míček po rozehrávce Letohradu .. střílí a nechytatelnou ranou zvyšuje vedení svého týmu.
13:05
Následný "brejk" Wróbela, ale golman hostí chytá.
13:00
Cink teď blokuje soupeřovu střelu svojí nohou.
12:23
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice B vstřelil David Lauterbach, asistoval Matouš Faltus (1:2).
12:23
Evžen Vokál teď první střelu pouze vyrazil před sebe a z následné dorážky Letohrad snižuje na 1-2
12:06
Wróbel teď střílí na bránu a míček letí až ke stropu nafukovací haly.
11:48
Evžen Vokál teď spolehlivě krade míček při rozehrávce Letohradu v útočném pásmu.
11:23
Dominik Čech teď pálí také mimo. Síť za brankou má zatím více zákroků než golman Letohradu.
11:09
Miloslav Zavoral snad zraje jako víno. Teď si skvěle bránil míček, nikoho k němu nepustil a vybojoval standartní situaci pro svůj tým.
10:43
Wróbel teď pálil do prázdné brány. Síť sice rozvlnil, ale byla to pouze ta za mantinely zachytávající přesně tyto zastřelené míčky.
10:00
Povova střela tesně mimo brány. Z jeho rtů teď můžeme odezírat jeho pocity ... "k****"...
09:58
Vaňous teď postavil tvrdý strom Čechovi. Rozhodčí původně zvedal ruku, že bude vyulučovat, ale nakonec je to jen volný přímí kop. Teda rozehrávka pro Slovan,
09:23
Slovan na balonku teď získal výhodnou rozehrávku na soupeřově polovině.
08:29
Branku družstva Klub SPV Slovan Pardubice vstřelil Martin Pova, asistoval Michal Talacko (0:2).
08:29
Následný brejk. Michal Talacko nádhernou přihrávkou našel volného Povu v "offsajd lajn" .. ten znovu vykoupal golmana hostí a tentokráte je to gól! Rozhodně zlepšení chutě po neproměněném nájezdu.
08:20
Dobře teď Jelínek úřaduje v obraně.
08:02
Trestné střílení družstva Klub SPV Slovan Pardubice neproměnil Martin Pova.
08:02
Letohrad tlačil, následně se Slovan dostal do brejku kde Slovan útočil dva na někoho. Jirsa byl následně faulován a je z toho nájezd.
08:02
Martin Pova koupal, koupal golmana hostí. Ale nakonec zakončil pouze do jeho nohou.
07:10
A teď další střela z kruhů a další "sejf" pro Evžena Vokála.
07:00
Teď z ničeho nic nahození Letohradu, které udělalo malinko neplechu. Jenže Evžen Vokál je pozorný!
06:18
Branku družstva Klub SPV Slovan Pardubice vstřelil Tomáš Jelínek, asistoval Tomáš Jirsa (0:1).
06:18
Slovan prostřídal přesilovkovou formaci a je z toho gól! Střelu Jelínka ztečoval před brankou Jirsa a usměrnil tak balonek do sítě Letohradu.
05:36
Miloslav Zavoral střílel do prázdné branky. Na poslední chvíli do střely zaklekl, možná zasedl bránící hráč Letohradu. A ne, není to gól.
05:10
Vyloučen hráč Michal Vaňous družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice B na 2 minuty za sekání.
05:10
Tohle už je ale opravdu faul oceněný dvěma minutami.
05:01
Kontakt tam byl. Upozorňuje trojhvizd rozhodčího Halouska. Ano, po tom co hráč Letohradu rozehrál, ke kontaktu opravdu došlo. Rozhodčí totiž zastavil balonek svoji nohou.
03:26
Výborná obraná práce Miloslava Zavorala. Následný protiútok ale ničí zbytečný útočný faul.
02:27
Michal Talacko teď ukazuje svůj skvělý přehled ve hře. Mít ho v obraně by chtěl snad každý tým.
02:02
První nebezpečná akce zápasu, ale skvělý Evžen Vokál!
00:59
Hra je zatím vlažná. Asi jako když zapnete rychlovarnou konvici a po patnácti vteřinách by jste si chtěli zalít kafe.