1:2
0:0
- : -

FTC Vysoké Mýto - IBK Hradec Králové 1:4
27. Kristýna Spurná - 7. Michaela Hladíková, 11. Tereza Rejmanová, 17. Šarlota Stehlíková, 26. Adéla Kozlová; rozhodčí: Daniel Suchý - Tomáš Krejčí; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; diváků: 57; zásahy brankářů: Nikola Dlouhá 28 - Adéla Reslerová 8; po třetinách: 0:2, 1:2, 0:0;
45:00
44:25
A další promarněná šance Hradce, který je v posledních minutách v tlaku na bránu
43:30
Jedna z hráček Hradce Králové, zůstává ležet po faulu na hrací ploše a je odnášena na střídačku za mantinel
39:35
Vysoké Mýto, teď předvedlo dalekonosnou střelu, se kterou si brankářka s přehledem poradila
38:31
Vyloučen hráč Doubravka Kantová družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za nedovolené vrážení.
38:07
Hráčky Hradce ve skvělé příležitosti, ale minuly
31:33
Dnes je to zápas dvou skvělých brankářek zatím co Nikola Dlouhá zlikvidovala za dvě třetiny utkání neuvěřitelných dvacet dva střel, na druhé straně se Áďa Reslerová potýká s velice nelehkým úkolem... Vysoké Mýto vystřelilo na bránu zatím pouze pětkrát a jednou dokonce vstřelilo velmi šťastný gól po hraničním faulu v prostoru před bránou... Oběma tedy patří velká pochvala!!!
26:24
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Kristýna Spurná, asistoval Michaela Chvátalová (1:4).
25:40
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil Adéla Kozlová, asistoval Tereza Hvězdová (0:4).
25:40
Skvělí zákrok brankářky a z druhé vlny gól, je to pro ni velice těžký zápas... I když je dnes jednoznačně ve formě, čtvrtý gól s nervy prostě pracuje
22:07
Vysoké Mýto se teď díky několika faulům nemůže dostat z obranné poloviny
21:14
Dnešnímu utkání přihlíží 57 diváků, což je skvělá účast na zápase juniorek
19:14
Za první třetinu Vysoké Mýto vyslalo na bránu pouze tři střely, přitom je hra vyrovnaná na obě strany
16:45
Hráčky Vysokého Mýta neproměnili jasnou příležitost, když nezasáhly prázdnou bránu
16:35
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil Šarlota Stehlíková, asistoval Eliška Benešová (0:3).
15:00
15:00
12:57
V bráně IBK Hradec Králové je skvělá brankářka Áďa Reslerová, kterou jsme například mohli vidět v soutěži žen na poháru proti extraligovému Tigers Jižní Město
12:25
Hra je opět velmi aktivní a atraktivní, u míče Hradec
11:44
Vyloučen hráč Michaela Chvátalová družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za sekání.
11:23
Hra se dík vyloučení vyrovnala a Vysoké Mýto opět v šancích
10:25
Vyloučen hráč Kristýna Gocová družstva IBK Hradec Králové na 2 minuty za držení.
10:05
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil Tereza Rejmanová, asistoval Aneta Vancová (0:2).
07:37
V řadách FTC Vysokého Mýta můžeme vidět například Terku Beránkovou, skvělou hráčku, která naprosto klíčově dokáže po straně přenést hru do útoku
06:55
A Hradec se řítí do dalšího protiútoku, který se přesunul do útočného rohu
06:53
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil Michaela Hladíková bez asistence (0:1).
05:34
Brankářka Vysokého Mýta drží svůj tým skvělými zákroky, což je pro tento tým klíčové, šance si sice vypracují naprosto stoprocentní, ale koncovka je na bodu mrazu
04:57
Hradci se naskytla jasná příležitost pro skórování po volném úderu, ale střela šla mimo bránu
03:24
Taktiku Hradce odhaduji na stabilní rozehrávku a velkou převahu v držení míčku, na druhé straně hráčky Vysokého Mýto budou jednoznačně chtít překvapit z protiútoků