4:2
2:1
- : -

IBK Holice - DDM - FBK Kobra Tatran Hostinné 7:5
11. Jakub Tlučhoř, 17. Patrik Černý, 19. Jakub Tlučhoř, 20. Jakub Šimák, 23. Michael Novák, 34. Michael Kohl, 41. Patrik Černý - 2. Michal Novák, 14. Matěj Hnízdil, 18. Matěj Hnízdil, 26. Matěj Hnízdil, 41. David Weishaupt; rozhodčí: Miroslav Vejvoda - Adam Tilgner; vyloučení: 2:4; využití: 0:0; zásahy brankářů: Daniel Jeník 24 - Vít Jedlička 16, Petr Dorotík -2; po třetinách: 1:2, 4:2, 2:1;
45:00
44:03
Vyloučen hráč Matěj Hnízdil družstva FBK Kobra Tatran Hostinné na 2 minuty za nedovolené vrážení.
40:41
Branku družstva FBK Kobra Tatran Hostinné vstřelil David Weishaupt, asistoval Matěj Hnízdil (7:5).
40:17
Timeout FBK Kobra Tatran Hostinné
40:17
Branku družstva IBK Holice - DDM vstřelil Patrik Černý, asistoval Miroslav Matěj (7:4).
33:01
Branku družstva IBK Holice - DDM vstřelil Michael Kohl, asistoval Miroslav Matěj (6:4).
30:00
Střídání brankáře. Nový brankář Petr Dorotík družstva FBK Kobra Tatran Hostinné
30:00
30:00
26:41
Matěj Hníznil poslal na párek celou obranu Holic a připisuje si hattrick.
25:41
Branku družstva FBK Kobra Tatran Hostinné vstřelil Matěj Hnízdil, asistoval Vratislav Khol (5:4).
23:07
Vyloučen hráč Jakub Novotný družstva FBK Kobra Tatran Hostinné na 2 minuty za vysoká hokejka.
22:01
Branku družstva IBK Holice - DDM vstřelil Michael Novák, asistoval Jakub Tlučhoř (5:3).
19:39
Branku družstva IBK Holice - DDM vstřelil Jakub Šimák, asistoval Jakub Tlučhoř (4:3).
18:56
Branku družstva IBK Holice - DDM vstřelil Jakub Tlučhoř, asistoval Michael Novák (3:3).
17:03
Branku družstva FBK Kobra Tatran Hostinné vstřelil Matěj Hnízdil bez asistence (2:3).
16:59
Branku družstva IBK Holice - DDM vstřelil Patrik Černý, asistoval Michael Kohl (2:2).
15:00
15:00
13:53
13:00
Vyloučen hráč Jakub Tlučhoř družstva IBK Holice - DDM na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
12:02
Timeout IBK Holice - DDM
12:01
Vyloučen hráč Michal Novák družstva FBK Kobra Tatran Hostinné na 2 minuty za nedovolené vrážení.
10:24
05:46
Vyloučen hráč Jakub Tlučhoř družstva IBK Holice - DDM na 2 minuty za sekání.
01:25
Vyloučen hráč Marek Filcsák družstva FBK Kobra Tatran Hostinné na 2 minuty za sekání.
01:02
Branku družstva FBK Kobra Tatran Hostinné vstřelil Michal Novák, asistoval Jakub Novotný (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Miroslav Vejvoda a Adam Tilgner.
00:00
00:00
Line-up hostů FBK Kobra Tatran Hostinné: brankář: Petr Dorotík; hráči v poli: David Weishaupt, Trung Le, Matěj Hnízdil, Marek Filcsák