3:3
1:3
- : -

FbC Hradec Králové B - IBK Holice - DDM 4:9
19. Michal Skrbek, 30. Michal Skrbek, 30. Michal Skrbek, 43. Ondřej Rathouský - 3. Jakub Šimák, 8. Jakub Tlučhoř, 15. Matyáš Viktora, 20. Matyáš Viktora, 22. Jakub Tlučhoř, 27. Jakub Tlučhoř, 33. Matyáš Viktora, 38. Jakub Šimák, 38. Jakub Machatý; rozhodčí: Miroslav Vejvoda - Lukáš Laštovička; vyloučení: 2:2; využití: 1:0; diváků: 25; zásahy brankářů: Šimon Vrběcký 12 - Jan Jedlička 16; po třetinách: 0:3, 3:3, 1:3;
45:00
44:59
Střely domácí:20 hosté:21
42:59
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil Ondřej Rathouský, asistoval Jonáš Velc (4:9).
42:01
Trestné střílení družstva IBK Holice - DDM neproměnil Jakub Tlučhoř.
39:52
Holice přehrávají Hradec a jsou jednoznačně lepším týmem na hřišti.
37:37
Branku družstva IBK Holice - DDM vstřelil Jakub Machatý, asistoval Jakub Tlučhoř (3:9).
37:25
Branku družstva IBK Holice - DDM vstřelil Jakub Šimák, asistoval Jakub Tlučhoř (3:8).
32:28
Branku družstva IBK Holice - DDM vstřelil Matyáš Viktora, asistoval Michael Kohl (3:7).
30:00
30:00
29:37
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil Michal Skrbek, asistoval Jonáš Velc (3:6).
29:29
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil Michal Skrbek, asistoval Ondřej Rathouský (2:6).
28:17
Vyloučen hráč Matyáš Viktora družstva IBK Holice - DDM na 2 minuty za sekání.
26:10
Branku družstva IBK Holice - DDM vstřelil Jakub Tlučhoř, asistoval Jan Jedlička (1:6).
24:13
Vyloučen hráč Michal Skrbek družstva FbC Hradec Králové B na 2 minuty za hrubost.
22:09
Vyloučen hráč Martin Svoboda družstva FbC Hradec Králové B na 2 minuty za sekání.
21:37
Branku družstva IBK Holice - DDM vstřelil Jakub Tlučhoř, asistoval Jakub Šimák (1:5).
19:58
Branku družstva IBK Holice - DDM vstřelil Matyáš Viktora, asistoval Jakub Tlučhoř (1:4).
18:27
15:00
15:00
14:57
Branku družstva IBK Holice - DDM vstřelil Matyáš Viktora, asistoval Jakub Šimák (0:3).
14:01
Zápas zatím ovládají hosté
07:47
Branku družstva IBK Holice - DDM vstřelil Jakub Tlučhoř bez asistence (0:2).
07:40
02:20
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Miroslav Vejvoda a Lukáš Laštovička.
00:00
00:00
Line-up hostů IBK Holice - DDM:
00:00
Line-up domácích FbC Hradec Králové B: brankář: Šimon Vrběcký; hráči v poli: Michal Skrbek, Jakub Procházka, Martin Svoboda, Filip Anderle, Ondřej Rathouský