2:2
2:3
- : -

FBK Kobra Tatran Hostinné - TJ Sokol Jaroměř 6:6
8. Jakub Novotný, 14. Ondřej Holba, 18. Matouš Podroužek, 19. Matouš Podroužek, 33. Michal Novák, 36. Matěj Hnízdil - 12. Petr Hroch, 16. Petr Hroch, 23. Petr Hroch, 34. Petr Hroch, 36. Petr Hroch, 43. Jiří Lhotský; rozhodčí: Daniel Suchý - Filip Neumann; vyloučení: 1:1; využití: 1:0; diváků: 24; zásahy brankářů: Petr Dorotík 26 - Jakub Kučera 17; po třetinách: 2:1, 2:2, 2:3;
45:00
42:55
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Jiří Lhotský, asistoval Dominik Poláček (6:6).
35:27
Branku družstva FBK Kobra Tatran Hostinné vstřelil Matěj Hnízdil bez asistence (6:5).
35:20
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Petr Hroch, asistoval Jiří Lhotský (5:5).
33:11
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Petr Hroch, asistoval Adam Průša (5:4).
32:33
Branku družstva FBK Kobra Tatran Hostinné vstřelil Michal Novák, asistoval Vratislav Khol (5:3).
30:00
30:00
25:18
Trestné střílení družstva TJ Sokol Jaroměř neproměnil Tomáš Jarolímek.
22:26
18:38
Branku družstva FBK Kobra Tatran Hostinné vstřelil Matouš Podroužek bez asistence (4:2).
17:50
Branku družstva FBK Kobra Tatran Hostinné vstřelil Matouš Podroužek, asistoval Michal Novák (3:2).
15:45
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Petr Hroch, asistoval Tomáš Jarolímek (2:2).
15:00
15:00
14:17
Vyloučen hráč Marek Filcsák družstva FBK Kobra Tatran Hostinné na 2 minuty za sekání.
13:02
Branku družstva FBK Kobra Tatran Hostinné vstřelil Ondřej Holba, asistoval Matouš Podroužek (2:1).
11:12
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Petr Hroch, asistoval Matěj Schöniger (1:1).
07:50
Branku družstva FBK Kobra Tatran Hostinné vstřelil Jakub Novotný, asistoval Michal Novák (1:0).
06:53
Vyloučen hráč Jiří Hrobský družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za hrubost.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Daniel Suchý a Filip Neumann.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Sokol Jaroměř:
00:00
Line-up domácích FBK Kobra Tatran Hostinné: brankář: Petr Dorotík; hráči v poli: Jakub Novotný, Ondřej Holba, Matěj Hnízdil, Marek Filcsák, Vilém Zábranský