0:0
3:0
- : -

Orel Rtyně v Podkrkonoší - FBK Kobra Tatran Hostinné 6:1
6. Adam Vejrek, 12. Václav Januš, 15. Adam Vejrek, 43. Václav Januš, 43. Šimon Vacek, 44. Václav Januš - 8. Marek Filcsák; rozhodčí: Filip Neumann - Václav Křepelák; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 28; zásahy brankářů: Matěj Kopecký 26 - Petr Dorotík 24; po třetinách: 3:1, 0:0, 3:0;
45:00
43:00
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil Václav Januš, asistoval Šimon Vacek (6:1).
42:43
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil Šimon Vacek, asistoval Adam Vejrek (5:1).
42:36
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil Václav Januš, asistoval Patrik Černohorský (4:1).
40:49
Timeout Orel Rtyně v Podkrkonoší
33:09
Vyloučen hráč Michal Novák družstva FBK Kobra Tatran Hostinné na 2 minuty za vysoká hokejka.
30:00
30:00
15:00
15:00
14:44
Vyloučen hráč Patrik Černohorský družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
14:14
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil Adam Vejrek, asistoval Kamil Hebelka (3:1).
11:46
07:56
Branku družstva FBK Kobra Tatran Hostinné vstřelil Marek Filcsák, asistoval David Weishaupt (1:1).
05:46
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil Adam Vejrek, asistoval Václav Januš (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Filip Neumann a Václav Křepelák.
00:00
00:00
Line-up hostů FBK Kobra Tatran Hostinné: brankář: Petr Dorotík; hráči v poli: David Weishaupt, Trung Le, Matouš Podroužek, Michal Novák, Vojtěch Polák