1:1
1:1
- : -

FBK Piráti Sokol Chrudim - Klub SPV Pardubice 4:7
1. Jan Štěfáček, 3. Lukáš Jungman, 28. Matyáš Lang, 45. Lukáš Jungman - 2. Pavel Kovář, 3. Matěj Kourek, 8. Ondřej Loučka, 11. Antonín Rousek, 13. Ondřej Loučka, 16. Matěj Kourek, 43. Jindřich Špás; rozhodčí: Kateřina Kulhavá - Lucie Stejskalová; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; diváků: 10; zásahy brankářů: Filip Hypšman 24 - Marek Mrštík 11; po třetinách: 2:5, 1:1, 1:1;
45:00
44:00
Branku družstva FBK Piráti Sokol Chrudim vstřelil Lukáš Jungman, asistoval Matyáš Lang (4:7).
42:31
Branku družstva Klub SPV Pardubice vstřelil Jindřich Špás, asistoval Václav Pauliš (3:7).
35:12
Vyloučen hráč Lukáš Jungman družstva FBK Piráti Sokol Chrudim na 2 minuty za hra bez hokejky.
30:00
30:00
27:55
Branku družstva FBK Piráti Sokol Chrudim vstřelil Matyáš Lang, asistoval Lukáš Jungman (3:6).
15:19
Branku družstva Klub SPV Pardubice vstřelil Matěj Kourek, asistoval Jindřich Špás (2:6).
15:00
15:00
12:56
Branku družstva Klub SPV Pardubice vstřelil Ondřej Loučka, asistoval Ondřej Novotný (2:5).
10:43
Branku družstva Klub SPV Pardubice vstřelil Antonín Rousek bez asistence (2:4).
07:54
Branku družstva Klub SPV Pardubice vstřelil Ondřej Loučka, asistoval Pavel Kovář (2:3).
02:44
Branku družstva Klub SPV Pardubice vstřelil Matěj Kourek, asistoval Ondřej Jákl (2:2).
02:22
Branku družstva FBK Piráti Sokol Chrudim vstřelil Lukáš Jungman, asistoval Michal Pešava (2:1).
01:31
Branku družstva Klub SPV Pardubice vstřelil Pavel Kovář, asistoval Ondřej Loučka (1:1).
00:41
Branku družstva FBK Piráti Sokol Chrudim vstřelil Jan Štěfáček bez asistence (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Kateřina Kulhavá a Lucie Stejskalová.
00:00
00:00
Line-up hostů Klub SPV Pardubice: brankář: Marek Mrštík; hráči v poli: Václav Pauliš, Jindřich Špás, Matěj Kourek, Ondřej Jákl, Jan Binko