5:0
0:0
- : -

Sokol Chlumec nad Cidlinou - FBC Hvězdy Česká Skalice 7:0
3. David Štěrba, 3. David Štěrba, 23. Adam Štěrba, 23. David Mlynář, 25. David Štěrba, 25. David Štěrba, 29. David Mlynář; rozhodčí: Jakub Březovský - Martin Halousek; vyloučení: 3:4; využití: 1:0; zásahy brankářů: Tadeáš Kocián 0 - Petr Kovář -7; po třetinách: 2:0, 5:0, 0:0;
45:00
43:57
Vyloučen hráč Jakub Metelka družstva FBC Hvězdy Česká Skalice na 2 minuty za sekání.
38:22
Vyloučen hráč Jakub Záliš družstva FBC Hvězdy Česká Skalice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
30:00
30:00
29:52
Vyloučen hráč Adam Štěrba družstva Sokol Chlumec nad Cidlinou na 2 minuty za hra na zemi.
29:38
Vyloučen hráč David Ouzký družstva Sokol Chlumec nad Cidlinou na 2 minuty za sekání.
29:24
Vyloučen hráč David Štěrba družstva Sokol Chlumec nad Cidlinou na 2 minuty za blokování hokejky.
28:43
Vyloučen hráč Marek Hána družstva FBC Hvězdy Česká Skalice na 2 minuty za bránění ve hře.
28:32
Branku družstva Sokol Chlumec nad Cidlinou vstřelil David Mlynář, asistoval David Vrzáň (7:0).
26:40
Trestné střílení družstva Sokol Chlumec nad Cidlinou neproměnil David Mlynář.
24:57
Timeout FBC Hvězdy Česká Skalice
24:57
Branku družstva Sokol Chlumec nad Cidlinou vstřelil David Štěrba, asistoval Jan Pich (6:0).
24:48
Branku družstva Sokol Chlumec nad Cidlinou vstřelil David Štěrba, asistoval Vít Školník (5:0).
23:39
Vyloučen hráč Ondřej Dolének družstva FBC Hvězdy Česká Skalice na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
22:30
Branku družstva Sokol Chlumec nad Cidlinou vstřelil David Mlynář, asistoval Adam Štěrba (4:0).
22:20
Branku družstva Sokol Chlumec nad Cidlinou vstřelil Adam Štěrba, asistoval David Ouzký (3:0).
15:00
15:00
02:58
Branku družstva Sokol Chlumec nad Cidlinou vstřelil David Štěrba bez asistence (2:0).
02:50
Branku družstva Sokol Chlumec nad Cidlinou vstřelil David Štěrba, asistoval Vojtěch Trojan (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jakub Březovský a Martin Halousek.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Hvězdy Česká Skalice: brankář: Petr Kovář; hráči v poli: Matyáš Andrejsek, Ondřej Dolének, Lukáš Fidler, Jakub Metelka, Dominik Cejnar