3:0
4:0
- : -

KM automatik FBK Jičín - FBC Hvězdy Česká Skalice 12:0
3. Tomáš Ouhrabka, 6. Tomáš Typlt, 8. Matěj Jína, 10. Matěj Jína, 14. Adam Pazderník, 20. Adam Pazderník, 29. Tomáš Typlt, 30. Tomáš Typlt, 31. Matěj Jína, 34. Tomáš Ouhrabka, 35. Ondřej Svoboda, 44. Matěj Jína; rozhodčí: Radek Hrdlička - Filip Ryant; vyloučení: 2:2; využití: 1:0; zásahy brankářů: David Chalupa 3, Dominik Hamšík 2 - Petr Kovář 40; po třetinách: 5:0, 3:0, 4:0;
45:00
43:45
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil Matěj Jína, asistoval Tomáš Ouhrabka (12:0).
42:24
Vyloučen hráč Adam Florian družstva KM automatik FBK Jičín na 2 minuty za špatné střídání.
37:19
Vyloučen hráč Matěj Jína družstva KM automatik FBK Jičín na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
34:00
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil Ondřej Svoboda bez asistence (11:0).
33:44
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil Tomáš Ouhrabka, asistoval Adam Pazderník (10:0).
31:37
Vyloučen hráč Ondřej Dolének družstva FBC Hvězdy Česká Skalice na 2 minuty za sekání.
30:50
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil Matěj Jína, asistoval Adam Pazderník (9:0).
30:00
30:00
29:26
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil Tomáš Typlt bez asistence (8:0).
28:55
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil Tomáš Typlt, asistoval Ondřej Svoboda (7:0).
22:00
Střídání brankáře. Nový brankář Dominik Hamšík družstva KM automatik FBK Jičín
19:33
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil Adam Pazderník, asistoval Tomáš Ouhrabka (6:0).
15:00
15:00
13:06
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil Adam Pazderník, asistoval Adam Florian (5:0).
09:43
08:42
Vyloučen hráč Ondřej Dolének družstva FBC Hvězdy Česká Skalice na 2 minuty za hrubost.
07:34
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil Matěj Jína, asistoval Adam Florian (3:0).
05:30
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil Tomáš Typlt, asistoval Lukáš Chrpa (2:0).
02:11
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Radek Hrdlička a Filip Ryant.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Hvězdy Česká Skalice: brankář: Petr Kovář; hráči v poli: Marek Hána, Ondřej Dolének, Lukáš Fidler, Tadeáš Jůza, Dominik Cejnar