0:0
5:1
- : -

Orel Rtyně v Podkrkonoší - TJ Sokol Jaroměř 6:1
5. Šimon Vacek, 35. Šimon Vacek, 37. Matěj Labík, 38. Aleš Bednář, 38. Lukáš Zajiček, 42. Šimon Vacek - 44. Matěj Schöniger; rozhodčí: Ondřej Vašátko - Miroslav Vejvoda; vyloučení: 1 + Tomáš Nývlt ČK2 + 5:0; využití: 4:1; diváků: 30; zásahy brankářů: Jan Beneš 4 - Dušan Völgyi 12; po třetinách: 1:0, 0:0, 5:1;
45:00
43:58
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Matěj Schöniger, asistoval Jakub Kučera (6:1).
41:43
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil Šimon Vacek, asistoval Miroslav Kuře (6:0).
40:29
Vyloučen hráč Tomáš Nývlt družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší do konce utkání.
40:29
Vyloučen hráč Tomáš Nývlt družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 5 minut za nesportovní chování.
38:44
Vyloučen hráč Tomáš Nývlt družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za blokování hokejky.
37:44
Timeout TJ Sokol Jaroměř
37:44
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil Lukáš Zajiček, asistoval Šimon Vacek (5:0).
37:30
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil Aleš Bednář, asistoval Miroslav Kuře (4:0).
36:53
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil Matěj Labík, asistoval Dominik Hebelka (3:0).
34:13
30:00
30:00
27:18
Trestné střílení družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší neproměnil Miroslav Kuře.
20:28
Jan Beneš neskutečný zákrok
15:00
15:00
04:00
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil Šimon Vacek, asistoval Jakub Škoda (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Ondřej Vašátko a Miroslav Vejvoda.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Sokol Jaroměř: brankář: Dušan Völgyi; hráči v poli: Tomáš Jarolímek, Anthony Michael Bartoň, Matěj Sehnoutka, Tomáš Marel, Matyáš Havrda
00:00
Line-up domácích Orel Rtyně v Podkrkonoší: brankář: Jan Beneš; hráči v poli: Miroslav Kuře, Jakub Škoda, Tomáš Nývlt, Dominik Hebelka, Aleš Bednář