4:1
3:1
- : -

Orel Rtyně v Podkrkonoší - SK Spartak Slatiňany 14:3
3. Miroslav Kuře, 5. Lukáš Zajiček, 7. Šimon Vacek, 8. Miroslav Kuře, 9. Jakub Škoda, 11. Lukáš Zajiček, 13. Tomáš Nývlt, 21. Adam Vejrek, 21. Miroslav Kuře, 23. Šimon Vacek, 25. Daniel Semerák, 40. Miroslav Kuře, 44. Jakub Škoda, 44. Miroslav Kuře - 15. Adam Bartoš, 21. Adam Bartoš, 42. Martin Vašák; rozhodčí: Tomáš Knejp - Martin Halousek; vyloučení: 3:2; využití: 1:0; zásahy brankářů: Jan Beneš 29 - Marek Pytlík 23; po třetinách: 7:1, 4:1, 3:1;
45:00
43:40
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil Miroslav Kuře, asistoval Šimon Vacek (14:3).
43:21
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil Jakub Škoda, asistoval Miroslav Kuře (13:3).
41:08
Branku družstva SK Spartak Slatiňany vstřelil Martin Vašák, asistoval Ivan Pytlík (12:3).
39:56
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil Miroslav Kuře, asistoval Daniel Semerák (12:2).
39:29
Vyloučen hráč Jakub Machač družstva SK Spartak Slatiňany na 2 minuty za nedovolené vrážení.
39:29
Vyloučen hráč Dominik Hebelka družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za nesportovní chování.
39:29
Vyloučen hráč Jakub Machač družstva SK Spartak Slatiňany na 2 minuty za nesportovní chování.
33:05
Trestné střílení družstva SK Spartak Slatiňany neproměnil Jakub Machač.
30:00
30:00
27:04
Vyloučen hráč Daniel Semerák družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za bránění ve hře.
24:20
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil Daniel Semerák, asistoval Miroslav Kuře (11:2).
22:41
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil Šimon Vacek, asistoval Adam Vejrek (10:2).
20:58
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil Miroslav Kuře, asistoval Tomáš Nývlt (9:2).
20:38
Branku družstva SK Spartak Slatiňany vstřelil Adam Bartoš, asistoval Ondřej Dejdar (8:2).
20:27
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil Adam Vejrek, asistoval Jakub Škoda (8:1).
16:10
Vyloučen hráč Dominik Hebelka družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za bránění ve hře.
15:00
15:00
14:09
Branku družstva SK Spartak Slatiňany vstřelil Adam Bartoš, asistoval Patrik Jedlička (7:1).
12:54
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil Tomáš Nývlt, asistoval Jakub Škoda (7:0).
10:44
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil Lukáš Zajiček, asistoval Tomáš Nývlt (6:0).
08:45
07:06
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil Miroslav Kuře bez asistence (4:0).
06:32
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil Šimon Vacek, asistoval Dominik Hebelka (3:0).
04:38
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil Lukáš Zajiček, asistoval Adam Vejrek (2:0).
02:20
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Knejp a Martin Halousek.
00:00
00:00
Line-up hostů SK Spartak Slatiňany: brankář: Marek Pytlík; hráči v poli: Patrik Jedlička, Jakub Machač, Filip Bača, Ondřej Dejdar, Adam Bartoš