1:5
1:0
- : -

FbC Sokol Předměřice n/L - FLORBAL LITOMYŠL 2:6
29. Jan Vaculík, 31. Jan Schejbal - 3. Jakub Tauer, 16. Jakub Tauer, 20. Pavel Krejsa, 21. Jakub Tauer, 26. Filip Lněnička, 27. Jakub Tauer; rozhodčí: Lukáš Jansa - Daniel Jireček; vyloučení: 3:1; využití: 0:1; diváků: 4; zásahy brankářů: Michal Souček 11 - Jan Kyselý 13; po třetinách: 0:1, 1:5, 1:0;
45:00
36:41
Timeout FbC Sokol Předměřice n/L
34:41
Trestné střílení družstva FbC Sokol Předměřice n/L neproměnil Jan Schejbal.
33:02
Vyloučen hráč Štěpán Špaček družstva FbC Sokol Předměřice n/L na 2 minuty za sekání.
30:45
Branku družstva FbC Sokol Předměřice n/L vstřelil Jan Schejbal, asistoval Dominik Trunec (2:6).
30:00
30:00
28:32
Branku družstva FbC Sokol Předměřice n/L vstřelil Jan Vaculík, asistoval Jan Schejbal (1:6).
26:35
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil Jakub Tauer, asistoval Filip Lněnička (0:6).
25:35
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil Filip Lněnička, asistoval Jakub Tauer (0:5).
24:48
Vyloučen hráč Marek Potůček družstva FbC Sokol Předměřice n/L na 2 minuty za sekání.
23:53
Vyloučen hráč Pavel Krejsa družstva FLORBAL LITOMYŠL na 2 minuty za nedovolené vrážení.
20:19
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil Jakub Tauer, asistoval Daniel Novák (0:4).
19:18
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil Pavel Krejsa, asistoval Zdeněk Štancl (0:3).
16:15
Vyloučen hráč Jonáš Melichárek družstva FbC Sokol Předměřice n/L na 2 minuty za blokování hokejky.
15:57
15:00
15:00
02:09
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil Jakub Tauer bez asistence (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Jansa a Daniel Jireček.
00:00
00:00
Line-up hostů FLORBAL LITOMYŠL:
00:00
Line-up domácích FbC Sokol Předměřice n/L: brankář: Michal Souček; hráči v poli: Jan Schejbal, Jan Vaculík, Jakub Draštík, Dominik Trunec, Jonáš Melichárek