5:4
3:2
- : -

FbK Orlicko-Třebovsko - FbC Sokol Předměřice n/L 10:6
8. Vojta Šmíd, 10. Jan Machatý, 20. Vojtěch Kolomý, 22. Štěpán Kapoun, 24. Štěpán Kapoun, 29. Štěpán Martinec, 30. Petr Fiala, 37. Štěpán Kapoun, 43. Jan Kalous, 44. Štěpán Martinec - 16. Jonáš Melichárek, 21. Štěpán Špaček, 21. Jan Schejbal, 26. Marek Potůček, 35. Jan Schejbal, 42. Petr Hlušička; rozhodčí: Lukáš Jansa - Jakub Motl; vyloučení: 1:2; využití: 0:1; diváků: 10; zásahy brankářů: Abigail Faltová 13 - Michal Souček 51; po třetinách: 2:0, 5:4, 3:2;
45:00
43:59
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil Štěpán Martinec, asistoval Štěpán Kapoun (10:6).
43:59
Naši střelci jsou v tomto zápase při chuti. Snad se obejdeme bez napínavého konce.
42:02
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil Jan Kalous, asistoval Štěpán Kapoun (9:6).
42:02
Krásná akce, kdy Štěpán Kapoun našel střílenou nahrávkou Honzu Kalouse, který jen nastavil čepel a dal snadný gól.
41:29
Branku družstva FbC Sokol Předměřice n/L vstřelil Petr Hlušička, asistoval Jan Vaculík (8:6).
40:34
Dlouhá pasáž bez přerušení přinesla několik šancí na každé straně, ale tempo trochu opadlo a hra se uklidnila.
36:47
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil Štěpán Kapoun, asistoval Štěpán Martinec (8:5).
36:47
Štěpán Kapoun právě zkompletoval hattrick !
34:57
Branku družstva FbC Sokol Předměřice n/L vstřelil Jan Schejbal, asistoval Lukáš Doležal (7:5).
33:36
Tak to byla velice krátká přesilovka. Stejný faul na obou stranách.
33:28
Vyloučen hráč Vojta Šmíd družstva FbK Orlicko-Třebovsko na 2 minuty za nedovolené vrážení.
32:53
Uvidíme 2. přesilovku domácích, doufejme že skončí gólem.
32:47
Vyloučen hráč Jan Schejbal družstva FbC Sokol Předměřice n/L na 2 minuty za nedovolené vrážení.
30:15
Zdravíme místního rodáka Dominika Zlesáka, který bohužel neumí běhat a zlomil si palec. Vzpomínáme na tebe KAPITÁNE !
30:00
30:00
29:25
Náš navrátilec se po dlouhé pauze dočkal trefy!! Petr Fiala zvyšuje na 7:4.
29:24
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil Petr Fiala, asistoval Jan Peroutka (7:4).
28:20
Omlouvám se, ale úplně mi došly slova. Skvělé akce, skvělé góly a ještě lepší písničky
28:09
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil Štěpán Martinec bez asistence (6:4).
25:50
Drobné zaváhání v obraně bylo nemilosrdně potrestáno. 5:4
25:49
Branku družstva FbC Sokol Předměřice n/L vstřelil Marek Potůček, asistoval Jakub Draštík (5:4).
23:05
Myslím, že Štěpán Kapoun bude mít za odměnu hezký večer. Uvidíme, jestli to potvrdí hattrickem.
23:04
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil Štěpán Kapoun, asistoval Jan Machatý (5:3).
21:05
21:05
Je vidět, že Štěpánu Kapounovi přítomnost jeho slečny svědčí. Vrací svému týmu vedení.
20:57
Timeout FbK Orlicko-Třebovsko
20:56
20:08
Branku družstva FbC Sokol Předměřice n/L vstřelil Štěpán Špaček bez asistence (3:2).
20:08
Hosté ale vzápětí snižují střelou po zemi k tyči.
19:49
Vojta Kolomý svým klasickým výběhem zvyšuje na 3:1.
19:30
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil Vojtěch Kolomý bez asistence (3:1).
17:49
Abigail v té bráně doslova čaruje.
15:41
Branku družstva FbC Sokol Předměřice n/L vstřelil Jonáš Melichárek, asistoval Jan Schejbal (2:1).
15:41
Nenápadná akce skončila za zády domácí gólmanky. 2:1
15:00
15:00
11:57
Kulišácká akce Petra Fialy neměla potřebné štěstíčko při zakončení.
09:48
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil Jan Machatý, asistoval Vojta Šmíd (2:0).
09:48
Vojta Šmíd nyní vybojoval míček za branou a předložil jej před bránu osamocenému Janu Machatému. 2:0
07:50
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil Vojta Šmíd, asistoval Vojtěch Kolomý (1:0).
07:50
Neskutečná akce Vojty Šmída skončila neskutečným gólem.
06:10
Přesilovka se domácím vůbec nezdařila.
03:59
Vyloučen hráč Jan Schejbal družstva FbC Sokol Předměřice n/L na 2 minuty za bránění ve hře.
03:59
OT si zahraje svoji první přesilovku v zápase.
01:30
Domácí se rozestavěli na útočné púlce a diktují tempo hry.
00:20
Uvidíme, jestli se domácímu týmu podaří napravit nepovedený konec prvního zápasu.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Jansa a Jakub Motl.
00:00
00:00
Line-up hostů FbC Sokol Předměřice n/L: brankář: Michal Souček; hráči v poli: Jan Schejbal, Jan Vaculík, Jakub Draštík, Dominik Trunec, Jonáš Melichárek