2:0
6:3
- : -

Florbal Teplice - FBC Šluknovsko Česká Lípa 8:3
6. Jakub Vovčička, 7. Matěj Dolejší, 14. Ondřej Duben, 15. Vojtěch Bratschaedl, 17. Matěj Dolejší, 20. Denis Masopust, 21. Matěj Dolejší, 24. Ondřej Knapík - 13. Milan Švajcr, 23. Milan Švajcr, 24. Matyáš Fanderlik; rozhodčí: David Vosála - Marek Pohunek; vyloučení: 3:1; využití: 1:1; diváků: 12; zásahy brankářů: Zdeněk Pošík ? - Miroslav Horváth ?; po třetinách: 2:0, 6:3;
24:00
23:47
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil Ondřej Knapík bez asistence (8:3).
23:02
Branku družstva FBC Šluknovsko Česká Lípa vstřelil Matyáš Fanderlik, asistoval Jakub Bareš (7:3).
22:43
Branku družstva FBC Šluknovsko Česká Lípa vstřelil Milan Švajcr bez asistence (7:2).
20:23
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil Matěj Dolejší, asistoval Ondřej Duben (7:1).
19:45
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil Denis Masopust, asistoval Martin Dudek (6:1).
16:37
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil Matěj Dolejší, asistoval Lukáš Miněk (5:1).
14:49
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil Vojtěch Bratschaedl bez asistence (4:1).
13:55
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil Ondřej Duben, asistoval Jakub Vovčička (3:1).
13:30
Timeout FBC Šluknovsko Česká Lípa
13:30
Vyloučen hráč Milan Švajcr družstva FBC Šluknovsko Česká Lípa na 2 minuty za nedovolené vrážení.
12:26
Branku družstva FBC Šluknovsko Česká Lípa vstřelil Milan Švajcr, asistoval Martin Tejnor (2:1).
12:25
Vyloučen hráč Tobiáš Tychler družstva Florbal Teplice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
12:00
12:00
06:30
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil Matěj Dolejší, asistoval Ondřej Knapík (2:0).
05:56
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil Jakub Vovčička, asistoval Lukáš Miněk (1:0).
02:36
Vyloučen hráč Denis Masopust družstva Florbal Teplice na 2 minuty za špatné střídání.
00:27
Vyloučen hráč Matěj Charous družstva Florbal Teplice na 2 minuty za sekání.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou David Vosála a Marek Pohunek.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Šluknovsko Česká Lípa: brankář: Miroslav Horváth; hráči v poli: Matyáš Fanderlik, Jakub Bareš, David Stanko, Martin Tejnor, Filip Cobl