2:1
3:4
- : -

Florbal Teplice - SK BIVOJ LITVÍNOV 8:6
5. Martin Sedlmaier, 7. Klára Dvořáková, 13. Adam Betka, 21. Martin Sedlmaier, 21. Jan Koštoval, 31. Adam Betka, 33. Adam Betka, 44. Adam Betka - 7. Tomáš Kolodziej, 28. Josef Jupa, 39. Martin Dvořák, 39. Tomáš Kolodziej, 40. Tomáš Kolodziej, 45. Michal Libecait; rozhodčí: Jiří Jelínek - Lukáš Kešner; vyloučení: 2:4; využití: 1:2; zásahy brankářů: Daniel Fiala ? - Filip Šimůnek ?; po třetinách: 3:1, 2:1, 3:4;
45:00
44:58
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Michal Libecait bez asistence (8:6).
44:50
Vyloučen hráč Jan Zahn družstva Florbal Teplice na 2 minuty za sekání.
43:54
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil Adam Betka, asistoval Martin Schneider (8:5).
39:45
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Tomáš Kolodziej z trestného střílení (7:5).
38:58
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Tomáš Kolodziej, asistoval Daniel Cvrček (7:4).
38:34
Vyloučen hráč Klára Dvořáková družstva Florbal Teplice na 2 minuty za bránění ve hře.
38:19
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Martin Dvořák, asistoval Tomáš Kolodziej (7:3).
32:16
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil Adam Betka, asistoval Jan Koštoval (7:2).
30:25
30:00
30:00
27:36
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Josef Jupa, asistoval Jakub Raiminius (5:2).
23:00
Vyloučen hráč Jakub Raiminius družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 2 minuty za nedovolené vrážení.
20:58
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil Jan Koštoval, asistoval Adam Betka (5:1).
20:36
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil Martin Sedlmaier, asistoval Klára Dvořáková (4:1).
15:00
15:00
12:03
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil Adam Betka, asistoval Klára Dvořáková (3:1).
10:18
Vyloučen hráč Rostislav Pleticha družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 2 minuty za blokování hokejky.
06:59
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Tomáš Kolodziej, asistoval Michal Libecait (2:1).
06:47
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil Klára Dvořáková, asistoval Martin Sedlmaier (2:0).
04:51
03:53
Vyloučen hráč Lukáš Kaprhál družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 2 minuty za hra bez hokejky.
02:30
Vyloučen hráč Jan Langhammer družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 2 minuty za bránění ve hře.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jiří Jelínek a Lukáš Kešner.
00:00
00:00
Line-up hostů SK BIVOJ LITVÍNOV:
00:00
Line-up domácích Florbal Teplice: brankář: Martin Hoffmann; hráči v poli: Klára Dvořáková, Jan Karafiát, Jan Koštoval, Jakub Andrt, Adam Betka