1:2
1:2
- : -

ACEMA Sparta Praha - Ivanti Tigers Jižní Město 2:4
12. Nikola Vostřáková, 17. Patricie Dolejšová - 9. Andrea Břeská, 12. Magdaléna Netrefová, 20. Veronika Dušovská, 24. Magdaléna Netrefová; rozhodčí: Jakub Dragoun - Vojtěch Trčálek; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Karolína Hujerová ? - Eliška Svrčková ?, Lea Marie Neumannová ?; po třetinách: 1:2, 1:2;
24:00
23:59
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil Magdaléna Netrefová, asistoval Veronika Dušovská (2:4).
23:40
Timeout ACEMA Sparta Praha
19:46
Vyloučen hráč Adéla Kučerová družstva Ivanti Tigers Jižní Město na 2 minuty za špatné střídání.
19:08
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil Veronika Dušovská, asistoval Andrea Břeská (2:3).
18:55
Timeout Ivanti Tigers Jižní Město
16:20
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil Patricie Dolejšová, asistoval Vanessa Anna Strouhová (2:2).
12:00
Střídání brankáře. Nový brankář Lea Marie Neumannová družstva Ivanti Tigers Jižní Město
12:00
12:00
11:20
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil Nikola Vostřáková, asistoval Vanessa Anna Strouhová (1:2).
11:09
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil Magdaléna Netrefová bez asistence (0:2).
08:32
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil Andrea Břeská bez asistence (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jakub Dragoun a Vojtěch Trčálek.
00:00
00:00
Line-up hostů Ivanti Tigers Jižní Město:
00:00
Line-up domácích ACEMA Sparta Praha: brankář: Karolína Hujerová; hráči v poli: Kamila Slováková, Lucie Dryáková, Patricie Dolejšová, Nikola Vostřáková, Vanessa Anna Strouhová