3:4
3:2
- : -

FBC Štíři Č. Budějovice-ČKrumlov - FbC Strakonice 7:6
6. Tomáš Drobiš, 19. Tomáš Drobiš, 22. Tomáš Hanák, 27. Lukáš Koupal, 31. Samuele Mazzola, 33. Patrik Matys, 43. Lukáš Koupal - 18. Adam Přib, 23. Patrik Wolf, 25. Miloslav Blahuta, 29. Tomáš Janda, 31. Filip Chmiel, 45. Patrik Wolf; rozhodčí: Petr Holeček - Kamil Vraspír; vyloučení: 1:3; využití: 2:1; diváků: 12; zásahy brankářů: Jakub Šítal ?, Daniel Zdychynec ? - Jaroslav Velek ?; po třetinách: 1:0, 3:4, 3:2;
45:00
44:20
Timeout FBC Štíři Č. Budějovice-ČKrumlov
44:20
Branku družstva FbC Strakonice vstřelil Patrik Wolf bez asistence (7:6).
42:31
Timeout FbC Strakonice
42:31
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice-ČKrumlov vstřelil Lukáš Koupal, asistoval Tomáš Hanák (7:5).
32:39
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice-ČKrumlov vstřelil Patrik Matys, asistoval František Hlásek (6:5).
30:24
Branku družstva FbC Strakonice vstřelil Filip Chmiel, asistoval Tomáš Janda (5:5).
30:17
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice-ČKrumlov vstřelil Samuele Mazzola, asistoval Jakub Šimek (5:4).
30:00
30:00
28:41
Branku družstva FbC Strakonice vstřelil Tomáš Janda, asistoval Adam Přib (4:4).
26:29
24:55
Branku družstva FbC Strakonice vstřelil Miloslav Blahuta bez asistence (3:3).
23:45
Vyloučen hráč Petr Eybl družstva FbC Strakonice na 2 minuty za vysoká hokejka.
22:43
Branku družstva FbC Strakonice vstřelil Patrik Wolf, asistoval Tomáš Janda (3:2).
22:11
Vyloučen hráč Samuele Mazzola družstva FBC Štíři Č. Budějovice-ČKrumlov na 2 minuty za sekání.
21:27
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice-ČKrumlov vstřelil Tomáš Hanák bez asistence (3:1).
18:32
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice-ČKrumlov vstřelil Tomáš Drobiš, asistoval Tomáš Hanák (2:1).
18:10
Vyloučen hráč Filip Kovárna družstva FbC Strakonice na 2 minuty za sekání.
17:18
Branku družstva FbC Strakonice vstřelil Adam Přib, asistoval Jaroslav Velek (1:1).
15:00
15:00
05:02
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice-ČKrumlov vstřelil Tomáš Drobiš, asistoval Jakub Šuster (1:0).
03:22
Střídání brankáře. Nový brankář Daniel Zdychynec družstva FBC Štíři Č. Budějovice-ČKrumlov
03:22
Vyloučen hráč Bohumil Kuneš družstva FbC Strakonice na 2 minuty za špatné střídání.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Petr Holeček a Kamil Vraspír.
00:00
00:00
Line-up hostů FbC Strakonice: brankář: Jaroslav Velek; hráči v poli: Patrik Wolf, Petr Eybl, Miloslav Blahuta, Filip Kovárna, Marek Růžička
00:00
Line-up domácích FBC Štíři Č. Budějovice-ČKrumlov: brankář: Jakub Šítal; hráči v poli: Jakub Šimek, Samuele Mazzola, Patrik Matys, Jakub Šuster, František Hlásek