1:1
4:1
- : -

FBK Atlas Blansko - SK Snipers Slavičín 7:3
3. Jiří Kroutil, 10. Jiří Kroutil, 25. Čestmír Sekanina, 32. Vojtěch Fedra, 36. Petr Musil, 39. František Forbelský, 41. Vojtěch Fedra - 8. Štěpán Šváb, 22. Filip Papež, 42. Filip Papež; rozhodčí: Roman Janda - Jan Ponížil; vyloučení: 2:2; využití: 0:1; zásahy brankářů: David Tenora ? - Radomír Zlámal ?; po třetinách: 2:1, 1:1, 4:1;
45:00
42:06
Vyloučen hráč Pavel Šuráň družstva SK Snipers Slavičín na 2 minuty za hra rukou.
41:17
Branku družstva SK Snipers Slavičín vstřelil Filip Papež, asistoval Ondřej Šuráň (7:3).
40:31
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil Vojtěch Fedra, asistoval David Čermák (7:2).
38:27
Timeout SK Snipers Slavičín
38:27
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil František Forbelský, asistoval Petr Musil (6:2).
36:05
Vyloučen hráč Ondřej Boček družstva SK Snipers Slavičín na 2 minuty za špatné střídání.
35:26
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil Petr Musil, asistoval Dominik Janík (5:2).
31:37
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil Vojtěch Fedra, asistoval František Fedra (4:2).
30:00
30:00
24:58
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil Čestmír Sekanina bez asistence (3:2).
21:28
21:05
Vyloučen hráč Jakub Kolmačka družstva FBK Atlas Blansko na 2 minuty za sekání.
15:00
15:00
09:48
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil Jiří Kroutil, asistoval Leoš Koupý (2:1).
08:50
Vyloučen hráč Jakub Kolmačka družstva FBK Atlas Blansko na 2 minuty za nedovolené vrážení.
07:22
Vlastní branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil Štěpán Šváb (1:1).
02:24
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil Jiří Kroutil, asistoval Čestmír Sekanina (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Roman Janda a Jan Ponížil.
00:00
00:00
Line-up hostů SK Snipers Slavičín: brankář: Radomír Zlámal; hráči v poli: Ondřej Šuráň, Radim Čuč, Jan Zielina, Jiří Šmíd, Filip Papež
00:00
Line-up domácích FBK Atlas Blansko: brankář: David Tenora; hráči v poli: Patrik Crla, Šimon Borek, František Fedra, Dominik Janík, Vojtěch Fedra