0:3
0:0
- : -

TJ Znojmo LAUFEN CZ B - FBK Atlas Blansko 2:5
7. Jakub Ficko, 13. Jakub Ficko - 9. Vojtěch Fedra, 11. Daniel Žilka, 20. Petr Müller, 21. Jiří Kroutil, 24. František Fedra; rozhodčí: Jan Ponížil - Radek Šafář; vyloučení: 3 + Marek Hlávka OS:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Pavel Karásek ? - David Tenora ?; po třetinách: 2:2, 0:3, 0:0;
45:00
30:00
30:00
26:57
Vyloučen hráč Igor Stašek družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ B na 2 minuty za nedovolené vrážení.
23:30
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil František Fedra, asistoval Vojtěch Fedra (2:5).
20:04
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil Jiří Kroutil, asistoval Šimon Borek (2:4).
19:47
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil Petr Müller, asistoval Dominik Janík (2:3).
19:16
Vyloučen hráč Marek Hlávka družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ B - osobní trest.
19:16
Vyloučen hráč Marek Hlávka družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ B na 2 minuty za nesportovní chování.
15:00
15:00
13:57
Vyloučen hráč Gabriel Miklík družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ B na 2 minuty za hrubost.
12:50
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ B vstřelil Jakub Ficko bez asistence (2:2).
10:30
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil Daniel Žilka bez asistence (1:2).
08:04
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil Vojtěch Fedra, asistoval David Čermák (1:1).
06:33
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ B vstřelil Jakub Ficko, asistoval David Jedlička (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Ponížil a Radek Šafář.
00:00
00:00
Line-up hostů FBK Atlas Blansko: brankář: David Tenora; hráči v poli: Patrik Crla, Šimon Borek, František Fedra, Dominik Janík, Vojtěch Fedra