2:1
2:0
- : -

FbC Aligators Šitbořice E - TJ Sokol Lanžhot B 8:1
2. Pavel Halas, 4. Tomáš Kalus, 10. Daniel Soukup, 11. Thomas Jakubec, 18. Rostislav Zouhar, 20. Daniel Soukup, 38. Rostislav Zouhar, 39. Thomas Jakubec - 22. Martin Dlouhý; rozhodčí: Vítězslav Křivánek - Ladislav Plachý; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Zbyněk Sekanina ? - Tomáš Melichar ?; po třetinách: 4:0, 2:1, 2:0;
39:00
38:37
Branku družstva FbC Aligators Šitbořice E vstřelil Thomas Jakubec, asistoval Patrik Procházka (8:1).
37:06
Branku družstva FbC Aligators Šitbořice E vstřelil Rostislav Zouhar, asistoval Thomas Jakubec (7:1).
32:21
Vyloučen hráč Jakub Juračka družstva TJ Sokol Lanžhot B na 2 minuty za nedovolené vrážení.
26:00
26:00
21:09
Branku družstva TJ Sokol Lanžhot B vstřelil Martin Dlouhý, asistoval Lukáš Masařík (6:1).
19:16
Branku družstva FbC Aligators Šitbořice E vstřelil Daniel Soukup, asistoval Jiří Daniel (6:0).
17:09
13:00
13:00
12:46
Vyloučen hráč Patrik Procházka družstva FbC Aligators Šitbořice E na 2 minuty za sekání.
10:22
09:07
Branku družstva FbC Aligators Šitbořice E vstřelil Daniel Soukup, asistoval Roman Kalus (3:0).
03:17
Branku družstva FbC Aligators Šitbořice E vstřelil Tomáš Kalus, asistoval Thomas Jakubec (2:0).
01:53
Branku družstva FbC Aligators Šitbořice E vstřelil Pavel Halas, asistoval Daniel Soukup (1:0).