5:0
3:0
- : -

Sokol Brno I EMKOCase Gullivers - FBC SLOVÁCKO 8:0
14. Mikuláš Weinstein, 14. Aleš Fanta, 15. Marek Habler, 20. Ondřej Soják, 24. Mikuláš Weinstein, 25. Marek Habler, 30. Ondřej Soják, 30. Aleš Fanta; rozhodčí: Matěj Kroča - Ondřej Podivínský; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Šimon Večeřák ? - Ema Čechová ?; po třetinách: 0:0, 5:0, 3:0;
36:00
33:04
Vyloučen hráč Vojtěch Vjazanko družstva FBC SLOVÁCKO na 2 minuty za nesportovní chování.
29:39
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Aleš Fanta, asistoval Adam Drga (8:0).
29:29
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Ondřej Soják, asistoval Kryštof Krůza (7:0).
24:19
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Marek Habler, asistoval Kryštof Krůza (6:0).
24:00
24:00
23:34
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Mikuláš Weinstein, asistoval Adam Drga (5:0).
19:42
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Ondřej Soják, asistoval Filip Drápela (4:0).
14:01
13:44
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Aleš Fanta, asistoval Mikuláš Weinstein (2:0).
13:34
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Mikuláš Weinstein, asistoval Marek Mitáš (1:0).
12:00
12:00
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Matěj Kroča a Ondřej Podivínský.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC SLOVÁCKO: brankář: Ema Čechová; hráči v poli: Martin Rokyta, Tomáš Tuhý, Maxmilián Čech, Pavel Jančo, Marek Janča