4:5
4:2
- : -

FbC DTJ Strání-Květná - Florbal Slow Shoes Holešov B 9:8
13. Daniel Zámečník, 20. Marian Šimovec, 20. Daniel Zámečník, 21. Marian Šimovec, 26. Marian Šimovec, 36. Marian Šimovec, 38. Petr Popelka, 41. Marian Šimovec, 45. Marian Šimovec - 9. Martin Menšík, 17. Dominik Krejčí, 18. Dominik Krejčí, 20. Zdeněk Stibora, 24. Dominik Krejčí, 28. Martin Menšík, 31. Dominik Krejčí, 42. Radek Mikšík; rozhodčí: Jan Kouba - David Zástřešek; vyloučení: 5 + Miroslav Končitík OS:1; využití: 0:2; diváků: 15; zásahy brankářů: Benjamín Bartoš ? - Tomáš Pouzar ?; po třetinách: 1:1, 4:5, 4:2;
45:00
44:43
Branku družstva FbC DTJ Strání-Květná vstřelil Marian Šimovec, asistoval Daniel Zámečník (9:8).
41:22
Branku družstva Florbal Slow Shoes Holešov B vstřelil Radek Mikšík, asistoval Dominik Krejčí (8:8).
40:05
Branku družstva FbC DTJ Strání-Květná vstřelil Marian Šimovec, asistoval Jan Mikláš (8:7).
37:57
Branku družstva FbC DTJ Strání-Květná vstřelil Petr Popelka, asistoval Daniel Zámečník (7:7).
37:19
Timeout FbC DTJ Strání-Květná
35:35
Branku družstva FbC DTJ Strání-Květná vstřelil Marian Šimovec z trestného střílení (6:7).
35:10
Vyloučen hráč Miroslav Končitík družstva FbC DTJ Strání-Květná na 2 minuty za nesportovní chování.
35:10
Vyloučen hráč Miroslav Končitík družstva FbC DTJ Strání-Květná - osobní trest.
33:54
Vyloučen hráč Erik Popelka družstva FbC DTJ Strání-Květná na 2 minuty za hrubost.
30:56
Branku družstva Florbal Slow Shoes Holešov B vstřelil Dominik Krejčí, asistoval Radek Mikšík (5:7).
30:00
30:00
27:50
Branku družstva Florbal Slow Shoes Holešov B vstřelil Martin Menšík, asistoval Radek Mikšík (5:6).
26:00
Vyloučen hráč Miroslav Končitík družstva FbC DTJ Strání-Květná na 2 minuty za sekání.
25:30
Branku družstva FbC DTJ Strání-Květná vstřelil Marian Šimovec, asistoval Pavel Tomanec (5:5).
23:45
22:03
Vyloučen hráč Miroslav Končitík družstva FbC DTJ Strání-Květná na 2 minuty za hrubost.
20:11
19:52
Branku družstva FbC DTJ Strání-Květná vstřelil Daniel Zámečník, asistoval Marian Šimovec (3:4).
19:30
19:14
Branku družstva Florbal Slow Shoes Holešov B vstřelil Zdeněk Stibora, asistoval Radek Mikšík (1:4).
17:17
Branku družstva Florbal Slow Shoes Holešov B vstřelil Dominik Krejčí, asistoval Radim Ernest (1:3).
16:59
15:00
15:00
13:31
Vyloučen hráč Radim Ernest družstva Florbal Slow Shoes Holešov B na 2 minuty za bránění ve hře.
12:32
08:45
Vyloučen hráč Pavel Tomanec družstva FbC DTJ Strání-Květná na 2 minuty za sekání.
08:39
Branku družstva Florbal Slow Shoes Holešov B vstřelil Martin Menšík, asistoval Tomáš Faulant (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Kouba a David Zástřešek.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Slow Shoes Holešov B: brankář: Tomáš Pouzar; hráči v poli: Radim Ernest, Tomáš Dvořák, Radim Ernest, Zdeněk Stibora, Lukáš Bardoděj