0:3
1:6
- : -

FBK Spartak Hluk C - FBK Spartak Hluk B 1:11
39. Tomáš Fantura - 11. Tomáš Janča, 12. Martin Halašta, 27. Adam Štěrba, 29. Adam Štěrba, 29. Patrik Kaňovský, 33. Tomáš Janča, 35. David Vlachopulos, 40. Patrik Kaňovský, 41. Miroslav Tichopádek, 44. Miroslav Tichopádek, 45. Miroslav Tichopádek; rozhodčí: Tomáš Húska - Kryštof Máder; vyloučení: 1:3; využití: 0:1; zásahy brankářů: Ctibor Tichopádek ? - Richard Podškubka ?; po třetinách: 0:2, 0:3, 1:6;
45:00
44:58
Branku družstva FBK Spartak Hluk B vstřelil Miroslav Tichopádek, asistoval Patrik Kaňovský (1:11).
43:09
Branku družstva FBK Spartak Hluk B vstřelil Miroslav Tichopádek, asistoval Martin Halašta (1:10).
40:28
39:31
Branku družstva FBK Spartak Hluk B vstřelil Patrik Kaňovský, asistoval Martin Halašta (1:8).
38:34
Branku družstva FBK Spartak Hluk C vstřelil Tomáš Fantura, asistoval Martin Tuhý (1:7).
36:51
Vyloučen hráč Martin Halašta družstva FBK Spartak Hluk B na 2 minuty za vysoká hokejka.
35:40
Vyloučen hráč Michal Unčovský družstva FBK Spartak Hluk B na 2 minuty za blokování hokejky.
34:58
Branku družstva FBK Spartak Hluk B vstřelil David Vlachopulos, asistoval Jiří Chladný (0:7).
32:28
Branku družstva FBK Spartak Hluk B vstřelil Tomáš Janča, asistoval Patrik Kaňovský (0:6).
30:14
Vyloučen hráč Jakub Bednařík družstva FBK Spartak Hluk C na 2 minuty za sekání.
30:00
30:00
28:47
Branku družstva FBK Spartak Hluk B vstřelil Patrik Kaňovský, asistoval Tomáš Janča (0:5).
28:23
Branku družstva FBK Spartak Hluk B vstřelil Adam Štěrba, asistoval Miroslav Tichopádek (0:4).
26:59
Branku družstva FBK Spartak Hluk B vstřelil Adam Štěrba, asistoval Patrik Kaňovský (0:3).
21:36
Vyloučen hráč Adam Štěrba družstva FBK Spartak Hluk B na 2 minuty za sekání.
15:00
15:00
11:36
Branku družstva FBK Spartak Hluk B vstřelil Martin Halašta, asistoval Miroslav Tichopádek (0:2).
10:28
Branku družstva FBK Spartak Hluk B vstřelil Tomáš Janča, asistoval Michal Unčovský (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Húska a Kryštof Máder.
00:00
00:00
Line-up hostů FBK Spartak Hluk B: brankář: Richard Podškubka; hráči v poli: Pavel Rochovanský, Patrik Kaňovský, Michal Unčovský, Adam Štěrba, Tomáš Janča