2:0
2:3
- : -

Hornets Brno ZŠ Horní B - VSK VUT Skurut Hai Brno 5:5
6. Martin Ryšánek, 17. Tomáš Vašek, 25. Matyáš Weinstein, 32. Patrik Procházka, 42. Martin Ryšánek - 9. Michal Repko, 12. Michal Repko, 37. Radek Novák, 38. Michal Repko, 45. Viktor Čermák; rozhodčí: Petr Galasovský - Ondřej Kyjovský; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; diváků: 14; zásahy brankářů: Tomáš Limberg ? - Jiří Paleček ?; po třetinách: 1:2, 2:0, 2:3;
45:00
44:59
Branku družstva VSK VUT Skurut Hai Brno vstřelil Viktor Čermák, asistoval Vladimír Biolek (5:5).
43:53
Timeout VSK VUT Skurut Hai Brno
42:16
Timeout Hornets Brno ZŠ Horní B
41:15
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní B vstřelil Martin Ryšánek, asistoval Lukáš Paták (5:4).
37:41
Branku družstva VSK VUT Skurut Hai Brno vstřelil Michal Repko, asistoval Radek Novák (4:4).
37:41
Laxní obrana Hornets opět dostává gól, snad se vzchopí.
36:05
Branku družstva VSK VUT Skurut Hai Brno vstřelil Radek Novák, asistoval Matěj Urbánek (4:3).
31:59
Vyloučen hráč David Hýsek družstva Hornets Brno ZŠ Horní B na 2 minuty za bránění ve hře.
31:59
Hýsek neudržel emoce a jde se posadit na trestnou.
31:14
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní B vstřelil Patrik Procházka, asistoval Jakub Vašek (4:2).
30:00
30:00
24:39
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní B vstřelil Matyáš Weinstein, asistoval Patrik Procházka (3:2).
16:02
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní B vstřelil Tomáš Vašek, asistoval Jakub Vašek (2:2).
15:00
15:00
13:13
Trestné střílení družstva Hornets Brno ZŠ Horní B neproměnil Tomáš Vašek.
11:52
Branku družstva VSK VUT Skurut Hai Brno vstřelil Michal Repko, asistoval Jiří Paleček (1:2).
11:52
Ospalá hra Hornets vedla k jejich gólovému manku. Doufejme, že další třetina bude pro diváky atraktivnější.
08:56
Branku družstva VSK VUT Skurut Hai Brno vstřelil Michal Repko, asistoval Denis Ligas (1:1).
08:56
Nedůraz v obraně stál Hornets gólový náskok.
05:50
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní B vstřelil Martin Ryšánek, asistoval Patrik Procházka (1:0).
05:50
Ryšánka se zatím drží střelecká nálada. Diváci šílí!
04:13
Hráče teď může těšit příchod provizorního fotografa Robina Růžičky. Doufejme, že to bude stát za to.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Petr Galasovský a Ondřej Kyjovský.
00:00
00:00
Line-up hostů VSK VUT Skurut Hai Brno: brankář: Jiří Paleček; hráči v poli: Adam Trllo, Denis Ligas, Michal Repko, Radek Novák, Matěj Urbánek