2:0
1:1
- : -

Hornets Brno ZŠ Horní - FBK MeTermo Valašské Meziříčí 4:2
15. Martin Janiczek, 27. David Procházka, 28. Martin Janiczek, 41. Filip Waldhans - 7. Kryštof Burda, 40. Vojtěch Saksa; rozhodčí: Vu Pham Anh - Petr Stoklásek; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Ondřej Kříž ? - David Laporčák ?; po třetinách: 1:1, 2:0, 1:1;
45:00
41:14
Vyloučen hráč Martin Svadbík družstva Hornets Brno ZŠ Horní na 2 minuty za hra rukou.
40:10
Timeout FBK MeTermo Valašské Meziříčí
40:10
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil Filip Waldhans, asistoval Martin Janiczek (4:2).
39:07
Branku družstva FBK MeTermo Valašské Meziříčí vstřelil Vojtěch Saksa bez asistence (3:2).
30:00
30:00
27:05
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil Martin Janiczek, asistoval Jiří Podrazil (3:1).
26:46
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil David Procházka, asistoval Adam Joukl (2:1).
15:00
15:00
14:14
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil Martin Janiczek, asistoval Martin Svadbík (1:1).
06:01
Branku družstva FBK MeTermo Valašské Meziříčí vstřelil Kryštof Burda, asistoval Ivo Capil (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Vu Pham Anh a Petr Stoklásek.
00:00
00:00
Line-up hostů FBK MeTermo Valašské Meziříčí: brankář: David Laporčák; hráči v poli: Jakub Suchý, Marián Stříteský, Adam Schön, Ivo Capil, Kryštof Burda