3:2
2:2
- : -

FBK Spartak Hluk B - 1. AC Uherský Brod 9:8
1. Tomáš Janča, 7. Tomáš Olbert, 8. Tomáš Olbert, 13. Miroslav Tichopádek, 18. Tomáš Janča, 27. Tomáš Janča, 29. Tomáš Olbert, 39. Tomáš Janča, 45. Martin Halašta - 4. Josef Vintr, 11. Josef Halík, 13. Josef Halík, 15. Josef Vintr, 21. Josef Halík, 30. Josef Vintr, 38. Josef Halík, 45. Josef Vintr; rozhodčí: Tomáš Húska - Kryštof Máder; vyloučení: 1:2; využití: 1:0; zásahy brankářů: Richard Podškubka ? - Matěj Nekula ?; po třetinách: 4:4, 3:2, 2:2;
45:00
44:52
Branku družstva FBK Spartak Hluk B vstřelil Martin Halašta, asistoval Tomáš Janča (9:8).
44:00
Branku družstva 1. AC Uherský Brod vstřelil Josef Vintr, asistoval Josef Halík (8:8).
38:55
Timeout 1. AC Uherský Brod
38:55
Branku družstva FBK Spartak Hluk B vstřelil Tomáš Janča, asistoval Tomáš Olbert (8:7).
37:26
Branku družstva 1. AC Uherský Brod vstřelil Josef Halík, asistoval Michal Machara (7:7).
30:00
30:00
29:51
Branku družstva 1. AC Uherský Brod vstřelil Josef Vintr, asistoval Ladislav Mlynář (7:6).
28:49
Branku družstva FBK Spartak Hluk B vstřelil Tomáš Olbert z trestného střílení (7:5).
26:53
20:34
Branku družstva 1. AC Uherský Brod vstřelil Josef Halík, asistoval Ladislav Mlynář (5:5).
19:45
Vyloučen hráč Tomáš Janča družstva FBK Spartak Hluk B na 2 minuty za hrubost.
19:45
Vyloučen hráč Zdeněk Krajčovič družstva 1. AC Uherský Brod na 2 minuty za hrubost.
17:12
Branku družstva FBK Spartak Hluk B vstřelil Tomáš Janča, asistoval Martin Halašta (5:4).
17:02
Vyloučen hráč Ladislav Mlynář družstva 1. AC Uherský Brod na 2 minuty za nedovolené vrážení.
15:00
15:00
14:09
Branku družstva 1. AC Uherský Brod vstřelil Josef Vintr, asistoval Zbyněk Šlahůnek (4:4).
12:20
Branku družstva FBK Spartak Hluk B vstřelil Miroslav Tichopádek, asistoval Martin Halašta (4:3).
12:00
Branku družstva 1. AC Uherský Brod vstřelil Josef Halík, asistoval Josef Vintr (3:3).
10:10
07:40
Branku družstva FBK Spartak Hluk B vstřelil Tomáš Olbert, asistoval David Vlachopulos (3:1).
06:50
Branku družstva FBK Spartak Hluk B vstřelil Tomáš Olbert, asistoval Tomáš Janča (2:1).
03:27
Branku družstva 1. AC Uherský Brod vstřelil Josef Vintr bez asistence (1:1).
00:54
Branku družstva FBK Spartak Hluk B vstřelil Tomáš Janča, asistoval Miroslav Tichopádek (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Húska a Kryštof Máder.
00:00
00:00
Line-up hostů 1. AC Uherský Brod: brankář: Matěj Nekula; hráči v poli: Josef Vintr, Josef Halík, Zdeněk Krajčovič, Ladislav Mlynář, Michal Machara
00:00
Line-up domácích FBK Spartak Hluk B: brankář: Richard Podškubka; hráči v poli: Pavel Rochovanský, Jiří Chladný, Michal Unčovský, Miroslav Tichopádek