0:2
5:1
- : -

FbC Red Dragons Hořovice - Sokol Benátky n/J 8:4
7. Lukáš Fišer, 9. Ondřej Rácz, 13. Jan Slabý, 32. Dušan Valo, 33. Lukáš Fišer, 37. Lukáš Fišer, 38. Lukáš Fišer, 40. Dušan Valo - 12. Martin Keller, 23. Martin Keller, 26. Tomáš Jelínek, 45. Martin Keller; rozhodčí: Jakub Šimek - Miroslav Tomeš; vyloučení: 0:1; využití: 1:0; diváků: 25; zásahy brankářů: Adriano Košťál ? - Štěpán Šutek ?; po třetinách: 3:1, 0:2, 5:1;
45:00
44:54
Branku družstva Sokol Benátky n/J vstřelil Martin Keller, asistoval Štěpán Veselý (8:4).
39:29
Branku družstva FbC Red Dragons Hořovice vstřelil Dušan Valo, asistoval Vojtěch Plecitý (8:3).
37:55
Branku družstva FbC Red Dragons Hořovice vstřelil Lukáš Fišer, asistoval Jan Slabý (7:3).
36:29
Branku družstva FbC Red Dragons Hořovice vstřelil Lukáš Fišer, asistoval Dušan Valo (6:3).
36:11
Vyloučen hráč Václav Boubín družstva Sokol Benátky n/J na 2 minuty za nedovolené vrážení.
32:31
Branku družstva FbC Red Dragons Hořovice vstřelil Lukáš Fišer, asistoval Vladislav Šust (5:3).
31:59
Branku družstva FbC Red Dragons Hořovice vstřelil Dušan Valo, asistoval Ondřej Rácz (4:3).
30:00
30:00
25:03
Timeout FbC Red Dragons Hořovice
25:03
Branku družstva Sokol Benátky n/J vstřelil Tomáš Jelínek, asistoval Martin Keller (3:3).
22:47
Branku družstva Sokol Benátky n/J vstřelil Martin Keller, asistoval Tomáš Keller (3:2).
15:00
15:00
12:12
Branku družstva FbC Red Dragons Hořovice vstřelil Jan Slabý, asistoval Lukáš Fišer (3:1).
12:01
Trestné střílení družstva FbC Red Dragons Hořovice neproměnil Vojtěch Plecitý.
11:13
08:23
Branku družstva FbC Red Dragons Hořovice vstřelil Ondřej Rácz, asistoval Lukáš Fišer (2:0).
06:53
Branku družstva FbC Red Dragons Hořovice vstřelil Lukáš Fišer, asistoval Ondřej Rácz (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jakub Šimek a Miroslav Tomeš.
00:00
00:00
Line-up hostů Sokol Benátky n/J:
00:00
Line-up domácích FbC Red Dragons Hořovice: brankář: Adriano Košťál; hráči v poli: Dušan Valo, Vojtěch Plecitý, Jakub Lukavský, Lukáš Routa, David Trejbal