2:0
4:2
- : -

1. FBC DDM Děčín IV - Florbal Teplice 8:4
9. Jan Bräuer, 11. Zdeněk Martinec, 18. Jan Bräuer, 22. Matouš Dašek, 26. Marek Sochor, 31. Matěj Macák, 33. Jan Vilímek, 35. Matěj Macák - 5. David Šimánek, 10. Samuel Olexa, 25. Lukáš Konárek, 32. Vojtěch Bratschaedl; rozhodčí: Pavel Váňa - Matěj Novák; vyloučení: 2:4; využití: 0:1; diváků: 15; zásahy brankářů: Jan Drobný 20 - Daniel Fiala 5; po třetinách: 2:2, 2:0, 4:2;
36:00
34:01
Branku družstva 1. FBC DDM Děčín IV vstřelil Matěj Macák, asistoval Matouš Dašek (8:4).
32:49
Vyloučen hráč Lukáš Konárek družstva Florbal Teplice na 2 minuty za sekání.
32:06
Branku družstva 1. FBC DDM Děčín IV vstřelil Jan Vilímek, asistoval Jan Bräuer (7:4).
31:02
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil Vojtěch Bratschaedl, asistoval Jan Karafiát (6:4).
30:28
25:15
Branku družstva 1. FBC DDM Děčín IV vstřelil Marek Sochor, asistoval Zdeněk Martinec (5:3).
24:13
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil Lukáš Konárek, asistoval Daniel Fiala (4:3).
24:00
24:00
22:42
Vyloučen hráč Jakub Lukeš družstva Florbal Teplice na 2 minuty za hra na zemi.
21:15
Branku družstva 1. FBC DDM Děčín IV vstřelil Matouš Dašek, asistoval Marek Sochor (4:2).
17:47
Branku družstva 1. FBC DDM Děčín IV vstřelil Jan Bräuer, asistoval Matěj Macák (3:2).
15:32
Vyloučen hráč Samuel Olexa družstva Florbal Teplice na 2 minuty za sekání.
12:00
12:00
11:51
Vyloučen hráč Jan Bräuer družstva 1. FBC DDM Děčín IV na 2 minuty za sekání.
10:23
Branku družstva 1. FBC DDM Děčín IV vstřelil Zdeněk Martinec, asistoval Matouš Dašek (2:2).
09:42
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil Samuel Olexa, asistoval Jan Karafiát (1:2).
08:17
Branku družstva 1. FBC DDM Děčín IV vstřelil Jan Bräuer, asistoval Matouš Dašek (1:1).
04:16
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil David Šimánek, asistoval Samuel Olexa (0:1).
03:19
Vyloučen hráč Jan Vilímek družstva 1. FBC DDM Děčín IV na 2 minuty za blokování hokejky.
01:05
Vyloučen hráč Filip Bureš družstva Florbal Teplice na 2 minuty za sekání.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Pavel Váňa a Matěj Novák.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Teplice: brankář: Daniel Fiala; hráči v poli: Vojtěch Bratschaedl, Ondřej Knapík, Jan Karafiát, Lukáš Konárek, Filip Bureš
00:00
Line-up domácích 1. FBC DDM Děčín IV: brankář: Jan Drobný; hráči v poli: Matouš Dašek, Jan Bräuer, Marek Sochor, Zdeněk Martinec, Miroslav Beránek