4:0
7:3
- : -

1. FBC DDM Děčín IV - FBC Vipers Most 14:4
1. Michal Záruba, 2. Radek Štulc, 4. Lukáš Vlček, 16. Lukáš Vlček, 24. Miroslav Beránek, 30. Michal Záruba, 30. Vladimír Vrátil, 32. Jakub Žáček, 35. Michal Záruba, 36. Miroslav Beránek, 38. Radek Štulc, 38. Jan Bräuer, 41. Šimon Fridrich, 44. Miroslav Beránek - 12. Adam Pelikán, 35. Matěj Zienert, 38. Miroslav Nodl, 41. Matěj Zienert; rozhodčí: Petr Neumaier - Lukáš Pekárek; vyloučení: 1:2; využití: 0:0; diváků: 63; zásahy brankářů: Jan Drobný 11 - Dan Zápotocký 36; po třetinách: 3:1, 4:0, 7:3;
45:00
43:45
Branku družstva 1. FBC DDM Děčín IV vstřelil Miroslav Beránek, asistoval Jan Bräuer (14:4).
40:51
Branku družstva FBC Vipers Most vstřelil Matěj Zienert, asistoval Adam Pelikán (13:4).
40:46
Branku družstva 1. FBC DDM Děčín IV vstřelil Šimon Fridrich, asistoval Vladimír Vrátil (13:3).
39:47
Vyloučen hráč Michal Záruba družstva 1. FBC DDM Děčín IV na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
39:20
Vyloučen hráč Patrik Nachmüller družstva FBC Vipers Most na 2 minuty za bránění ve hře.
37:37
Branku družstva FBC Vipers Most vstřelil Miroslav Nodl bez asistence (12:3).
37:27
Branku družstva 1. FBC DDM Děčín IV vstřelil Jan Bräuer, asistoval Jakub Žáček (12:2).
37:02
Branku družstva 1. FBC DDM Děčín IV vstřelil Radek Štulc, asistoval Jakub Žáček (11:2).
35:37
Branku družstva 1. FBC DDM Děčín IV vstřelil Miroslav Beránek bez asistence (10:2).
34:44
Branku družstva FBC Vipers Most vstřelil Matěj Zienert, asistoval Patrik Nachmüller (9:2).
34:10
Branku družstva 1. FBC DDM Děčín IV vstřelil Michal Záruba bez asistence (9:1).
31:19
Branku družstva 1. FBC DDM Děčín IV vstřelil Jakub Žáček, asistoval Vladimír Vrátil (8:1).
30:00
30:00
29:56
Branku družstva 1. FBC DDM Děčín IV vstřelil Vladimír Vrátil, asistoval Šimon Fridrich (7:1).
29:24
Branku družstva 1. FBC DDM Děčín IV vstřelil Michal Záruba, asistoval Zdeněk Martinec (6:1).
23:31
Branku družstva 1. FBC DDM Děčín IV vstřelil Miroslav Beránek, asistoval Lukáš Vlček (5:1).
18:15
Vyloučen hráč Adam Pelikán družstva FBC Vipers Most na 2 minuty za sekání.
15:54
Branku družstva 1. FBC DDM Děčín IV vstřelil Lukáš Vlček, asistoval Michal Záruba (4:1).
15:00
15:00
11:15
Branku družstva FBC Vipers Most vstřelil Adam Pelikán, asistoval Václav Koubek (3:1).
03:41
Branku družstva 1. FBC DDM Děčín IV vstřelil Lukáš Vlček, asistoval Karel Černý (3:0).
01:00
Branku družstva 1. FBC DDM Děčín IV vstřelil Radek Štulc bez asistence (2:0).
00:11
Branku družstva 1. FBC DDM Děčín IV vstřelil Michal Záruba, asistoval Matouš Dašek (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Petr Neumaier a Lukáš Pekárek.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Vipers Most: brankář: Dan Zápotocký; hráči v poli: Matěj Zienert, Jakub Netušil, Adam Pelikán, Václav Koubek, Patrik Krejčí
00:00
Line-up domácích 1. FBC DDM Děčín IV: brankář: Jan Drobný; hráči v poli: Matouš Dašek, Zdeněk Martinec, Karel Černý, Lukáš Vlček, Michal Záruba