1:1
1:3
- : -

FBC TJ Sokol Frenštát p.R. - 1. SFK Havířov 2:5
14. Ondřej Kytka, 31. Ondřej Kytka - 4. Alex Foltyn, 18. Adam Chlebík, 25. Adam Kolodziej, 28. Radek Stolárik, 32. Radek Stolárik; rozhodčí: Lukáš Toman - Jakub Palowski; vyloučení: 1:0; využití: 0:1; zásahy brankářů: Mikuláš Kalina ? - Martin Funiok ?, Erik Beza ?; po třetinách: 0:1, 1:1, 1:3;
36:00
31:19
Branku družstva 1. SFK Havířov vstřelil Radek Stolárik, asistoval Alex Foltyn (2:5).
30:26
Branku družstva FBC TJ Sokol Frenštát p.R. vstřelil Ondřej Kytka bez asistence (2:4).
29:10
Vyloučen hráč Jakub Zeman družstva FBC TJ Sokol Frenštát p.R. na 2 minuty za hrubost.
27:31
24:53
Branku družstva 1. SFK Havířov vstřelil Adam Kolodziej, asistoval Jan Chudoba (1:3).
24:00
Střídání brankáře. Nový brankář Erik Beza družstva 1. SFK Havířov
24:00
24:00
17:37
Branku družstva 1. SFK Havířov vstřelil Adam Chlebík, asistoval Adam Kolodziej (1:2).
13:08
Branku družstva FBC TJ Sokol Frenštát p.R. vstřelil Ondřej Kytka, asistoval Patrik Klepáč (1:1).
12:00
12:00
03:23
Branku družstva 1. SFK Havířov vstřelil Alex Foltyn, asistoval Radek Stolárik (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Toman a Jakub Palowski.
00:00
00:00
Line-up hostů 1. SFK Havířov: brankář: Martin Funiok; hráči v poli: Jan Zaoralek, Vojtěch Petřík, Alex Foltyn, Ondřej Matzner, Radek Stolárik