2:0
6:2
- : -

FBC Štíři Č. Budějovice-ČKrumlov - SK Meťák České Budějovice 11:3
3. Tomáš Hanák, 5. Jakub Šuster, 14. Patrik Matys, 16. František Hlásek, 24. Jiří Chmelař, 31. Tomáš Hanák, 34. Patrik Matys, 36. Tomáš Hanák, 38. Jakub Šuster, 39. Tomáš Drobiš, 43. Tomáš Hanák - 4. Jakub Jiráček, 35. Lukáš Novosád, 38. Lukáš Čipera; rozhodčí: Jan Jeřábek - Lukáš Teska; vyloučení: 0:2; využití: 0:0; zásahy brankářů: Jakub Šítal ? - Matěj Grimbosch ?; po třetinách: 3:1, 2:0, 6:2;
45:00
42:40
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice-ČKrumlov vstřelil Tomáš Hanák bez asistence (11:3).
38:18
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice-ČKrumlov vstřelil Tomáš Drobiš, asistoval František Hlásek (10:3).
37:59
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice-ČKrumlov vstřelil Jakub Šuster, asistoval Tomáš Hanák (9:3).
37:12
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil Lukáš Čipera bez asistence (8:3).
35:01
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice-ČKrumlov vstřelil Tomáš Hanák, asistoval Patrik Matys (8:2).
34:34
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil Lukáš Novosád, asistoval Marcel Řežáb (7:2).
33:17
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice-ČKrumlov vstřelil Patrik Matys, asistoval Tomáš Hanák (7:1).
32:32
Vyloučen hráč Martin Eliáš družstva SK Meťák České Budějovice na 2 minuty za sekání.
30:10
30:00
30:00
23:38
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice-ČKrumlov vstřelil Jiří Chmelař, asistoval Tomáš Hanák (5:1).
19:46
Vyloučen hráč Ondřej Vondra družstva SK Meťák České Budějovice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
15:17
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice-ČKrumlov vstřelil František Hlásek, asistoval Tomáš Hanák (4:1).
15:00
15:00
13:12
04:31
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice-ČKrumlov vstřelil Jakub Šuster bez asistence (2:1).
03:22
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil Jakub Jiráček, asistoval Lukáš Čipera (1:1).
02:58
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Jeřábek a Lukáš Teska.
00:00
00:00
Line-up hostů SK Meťák České Budějovice:
00:00
Line-up domácích FBC Štíři Č. Budějovice-ČKrumlov: brankář: Jakub Šítal; hráči v poli: Samuele Mazzola, Patrik Matys, Jakub Šuster, František Hlásek