5:0
2:1
- : -

FBC Trutnov (DTJ) - Sokoli Pardubice B 7:2
17. Ondřej Šanda, 18. Matěj Strnad, 24. Martin Mečíř, 25. Tomáš Jakl, 26. Martin Mečíř, 32. Ondřej Vojta, 39. Sebastian Matyas Pacan - 1. Filip Oliva, 45. Filip Oliva; rozhodčí: Martin Trnka - Jakub Březovský; vyloučení: 0:1; využití: 1:0; diváků: 12; zásahy brankářů: Michal Doubek 3 - Martin Stehlík 12; po třetinách: 0:1, 5:0, 2:1;
45:00
44:15
Branku družstva Sokoli Pardubice B vstřelil Filip Oliva, asistoval Ondřej Vávra (7:2).
44:15
V závěrečné minutě skóre kosmeticky upravuje Filip Oliva, avšak Trutnov se již vidí při oslavách.
38:09
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) vstřelil Sebastian Matyas Pacan, asistoval Štěpán Matějů (7:1).
38:09
Štépa Matějů našel ve velkém brankovišti Sébu Pacana a ten pohotově zády k bráně zakončil.
31:34
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) vstřelil Ondřej Vojta, asistoval Ondřej Šanda (6:1).
31:34
Ukázková standardní situace!! Hráč Šanda našel cross Ondru Vojtu a ten chladnokrevně zavěsil.
30:00
30:00
28:48
Trutnov nyní spálil dvě tutovky během pár sekund!! Snad je to nebude mrzet
27:58
Parádní zákrok nyní předvedl Míša Doubek a udržuje čtyřgólový náskok.
25:31
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) vstřelil Martin Mečíř, asistoval Matěj Strnad (5:1).
25:31
Stará známá dvojka již od dětských let Koumes-Mečoun přidává další golaso, tentokrát Koumes našel Mečouna a ten se nemýlil!
24:29
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) vstřelil Tomáš Jakl bez asistence (4:1).
24:29
Trutnov nyní dominuje na hřišti, vidíme jeden střelecký pokus za druhým a do brány spadla střelka od "Čika",
23:25
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) vstřelil Martin Mečíř, asistoval Sebastian Matyas Pacan (3:1).
23:25
Přesilovku využívá Martin "Mečoun" Mečíř krásnou schovanou střelou na vzdálenější tyč.
22:43
Vyloučen hráč James McIntyre družstva Sokoli Pardubice B na 2 minuty za špatné střídání.
17:42
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) vstřelil Matěj Strnad, asistoval Martin Mečíř (2:1).
17:42
Je jasné že gól Trutnov nabudil a máme tu další fík, tentokrát z dílny dvojice Mečoun-Koumes, který zakončoval po nádherném pasu do prázdné kasy.
16:53
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) vstřelil Ondřej Šanda bez asistence (1:1).
16:53
Parádní bekhendový volej v podání Hráče Šandy a vyrovnává na 1:1!!! Snad mu to vyslouží srdce dívek z publika
15:00
15:00
Trutnovský kouč Tomko "Medák" Meduna se snaží nabudit své svěřence do druhé třetiny, hlavy hráčů jsou totiž skleslé
15:00
06:30
Domácí bek Maty Rolenec se odhodlal k sólovému výletu a olízl levou tyč Parduibcké branky
04:20
Domácí se zatím maličko trápí a bohužel jsme ještě neviděli střelecký pokus na branku Pardubic
01:30
Malá perlička ze zákulisí: v Trutnovských řadách dnes panuje souboj o nejmenovanou dívku z publika mezi Hráčem Šandou a Mečounem
00:34
Branku družstva Sokoli Pardubice B vstřelil Filip Oliva, asistoval Tomáš Novotný (0:1).
00:34
Pardubičtí vlétli do zápasu v plné parádě a zaskočili domácí obranu.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Trnka a Jakub Březovský.
00:00
00:00
Line-up hostů Sokoli Pardubice B:
00:00
Line-up domácích FBC Trutnov (DTJ): brankář: Michal Doubek; hráči v poli: Filip Vymlátil, Matyáš Rolenec, Matěj Strnad, Sebastian Matyas Pacan, Jiří Václavík