6:1
2:0
- : -

FbC Hradec Králové B - Sokoli Pardubice B 9:1
3. Michal Rolín, 17. Michal Doubek, 18. Tomáš Burian, 20. Denis Polák, 22. Tomáš Králíček, 27. Denis Polák, 28. Michal Rolín, 37. Lukáš Klouček, 43. Lukáš Klouček - 30. Šimon Petrjánoš; rozhodčí: Jan Čečetka - Michal Sotona; vyloučení: 2:4; využití: 1:1; diváků: 28; zásahy brankářů: Jonáš Moravec 15 - František Strouhal 15; po třetinách: 1:0, 6:1, 2:0;
45:00
44:35
Vyloučen hráč Martin Novák družstva FbC Hradec Králové B na 2 minuty za hrubost.
42:53
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil Lukáš Klouček bez asistence (9:1).
42:35
Vyloučen hráč Filip Oliva družstva Sokoli Pardubice B na 2 minuty za hrubost.
42:35
Vyloučen hráč David Plachý družstva Sokoli Pardubice B na 2 minuty za hrubost.
40:25
Vyloučen hráč Viktor Nermuť družstva Sokoli Pardubice B na 2 minuty za sekání.
36:50
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil Lukáš Klouček, asistoval Michal Kunart (8:1).
33:19
Vyloučen hráč Filip Oliva družstva Sokoli Pardubice B na 2 minuty za špatné střídání.
30:00
30:00
29:19
Branku družstva Sokoli Pardubice B vstřelil Šimon Petrjánoš, asistoval Radovan Vokál (7:1).
29:14
Vyloučen hráč Lukáš Klouček družstva FbC Hradec Králové B na 2 minuty za špatné střídání.
27:23
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil Michal Rolín bez asistence (7:0).
26:47
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil Denis Polák, asistoval Michal Kunart (6:0).
21:32
Timeout Sokoli Pardubice B
21:32
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil Tomáš Králíček, asistoval Lukáš Erbs (5:0).
19:51
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil Denis Polák, asistoval Pavel Štefan (4:0).
17:37
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil Tomáš Burian, asistoval Michal Doubek (3:0).
16:52
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil Michal Doubek, asistoval Lukáš Klouček (2:0).
15:00
15:00
02:07
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil Michal Rolín bez asistence (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Čečetka a Michal Sotona.
00:00
00:00
Line-up hostů Sokoli Pardubice B: brankář: František Strouhal; hráči v poli: Marek Štrych, David Plachý, Jakub Dynter, Jan Piskač, Filip Oliva