2:4
0:3
- : -

FbC Hradec Králové C - FBK Piráti Sokol Chrudim 2:7
3. Jakub Vašata, 9. Jakub Štancl - 2. Jan Lukáš, 8. Lukáš Jungman, 9. Lukáš Jungman, 10. Lukáš Jungman, 21. Lukáš Jungman, 23. Lukáš Jungman, 24. Martin Kašpar; rozhodčí: Eduard Hlávka - Filip Vymlátil; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Michal Malý ? - Matyáš Häusl ?; po třetinách: 2:4, 0:3;
24:00
23:44
Branku družstva FBK Piráti Sokol Chrudim vstřelil Martin Kašpar, asistoval Daniel Lupač (2:7).
22:20
Branku družstva FBK Piráti Sokol Chrudim vstřelil Lukáš Jungman, asistoval Kryštof Lochman (2:6).
20:45
Branku družstva FBK Piráti Sokol Chrudim vstřelil Lukáš Jungman, asistoval Pavel Pelikán (2:5).
13:00
Vyloučen hráč Lukáš Jungman družstva FBK Piráti Sokol Chrudim na 2 minuty za sekání.
12:00
12:00
09:46
08:58
Branku družstva FBK Piráti Sokol Chrudim vstřelil Lukáš Jungman bez asistence (2:3).
08:42
Branku družstva FbC Hradec Králové C vstřelil Jakub Štancl, asistoval Ondřej Veselý (2:2).
07:45
Branku družstva FBK Piráti Sokol Chrudim vstřelil Lukáš Jungman, asistoval Matyáš Lang (1:2).
02:31
Branku družstva FbC Hradec Králové C vstřelil Jakub Vašata, asistoval Ondřej Felgr (1:1).
01:10
Branku družstva FBK Piráti Sokol Chrudim vstřelil Jan Lukáš, asistoval Matěj Švadlenka (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Eduard Hlávka a Filip Vymlátil.
00:00
00:00
Line-up hostů FBK Piráti Sokol Chrudim:
00:00
Line-up domácích FbC Hradec Králové C: brankář: Michal Malý; hráči v poli: Jakub Vašata, Andrej Janda, Jakub Nerad, Ondřej Felgr, David Soukup