2:2
0:1
- : -

FbC Hradec Králové C - FbK Orlicko-Třebovsko bílí 2:3
7. Patrik Ježek, 7. Jakub Štancl - 7. Adam Borovička, 10. Šimon Kameš, 21. Adam Borovička; rozhodčí: Eduard Hlávka - Filip Vymlátil; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Michal Malý ? - Dominik Šlesinger ?; po třetinách: 2:2, 0:1;
24:00
20:00
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko bílí vstřelil Adam Borovička, asistoval Jakub Hyhlík (2:3).
14:30
Vyloučen hráč Viktor Adámek družstva FbK Orlicko-Třebovsko bílí na 2 minuty za bránění ve hře.
12:00
12:00
10:35
Hradecký hráč se dostal do úniku sám na gólmana ale ten vytasil neuvěřitelný zákrok !
10:20
Hosté k překvapení všech zvyšují tlak !
09:25
Krásná situace hostů ! To byla florbalová genialita !
09:24
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko bílí vstřelil Šimon Kameš, asistoval Michael Tomeš (2:2).
06:45
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko bílí vstřelil Adam Borovička, asistoval Viktor Adámek (2:1).
06:32
Branku družstva FbC Hradec Králové C vstřelil Jakub Štancl, asistoval Jakub Nerad (2:0).
06:18
Branku družstva FbC Hradec Králové C vstřelil Patrik Ježek, asistoval Andrej Janda (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Eduard Hlávka a Filip Vymlátil.
00:00
00:00
Line-up hostů FbK Orlicko-Třebovsko bílí:
00:00
Line-up domácích FbC Hradec Králové C: brankář: Michal Malý; hráči v poli: Andrej Janda, Jakub Vašata, Jakub Nerad, Ondřej Felgr, David Soukup