1:0
5:3
- : -

FBK Piráti Sokol Chrudim - FBC Hvězdy Česká Skalice 6:3
8. Lukáš Jungman, 13. Kryštof Lochman, 17. Lukáš Jungman, 19. Matyáš Lang, 21. Matyáš Lang, 23. Lukáš Jungman - 15. Matyáš Andrejsek, 20. Petr Koníček, 23. Petr Koníček; rozhodčí: Filip Vymlátil - Petr Rauer; vyloučení: 0:1; využití: 1:0; diváků: 20; zásahy brankářů: Matyáš Häusl ? - Petr Lexman ?; po třetinách: 1:0, 5:3;
24:00
23:10
Trestné střílení družstva FBK Piráti Sokol Chrudim neproměnil Petr Marek.
22:47
Branku družstva FBK Piráti Sokol Chrudim vstřelil Lukáš Jungman bez asistence (6:3).
22:30
Branku družstva FBC Hvězdy Česká Skalice vstřelil Petr Koníček bez asistence (5:3).
22:24
Timeout FBC Hvězdy Česká Skalice
20:30
Branku družstva FBK Piráti Sokol Chrudim vstřelil Matyáš Lang, asistoval Petr Marek (5:2).
19:51
Branku družstva FBC Hvězdy Česká Skalice vstřelil Petr Koníček, asistoval Šimon Príbojský (4:2).
18:15
Branku družstva FBK Piráti Sokol Chrudim vstřelil Matyáš Lang bez asistence (4:1).
16:49
Branku družstva FBK Piráti Sokol Chrudim vstřelil Lukáš Jungman, asistoval Pavel Pelikán (3:1).
16:02
Vyloučen hráč David Vo družstva FBC Hvězdy Česká Skalice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
14:42
Branku družstva FBC Hvězdy Česká Skalice vstřelil Matyáš Andrejsek z trestného střílení (2:1).
12:08
Branku družstva FBK Piráti Sokol Chrudim vstřelil Kryštof Lochman, asistoval Petr Marek (2:0).
12:00
12:00
07:37
Velmi nešťastný moment, třikrát tečovaný balón se odrazil před kapitána domácích a ten se nemýlil.
07:36
07:30
Klobouk dolů před borci z České Skalice ! Nechávají na hřišti úplně všechno !
04:34
Hra se nám začíná přitvrzovat !
03:30
Střela domácích končí na tyči a velké štěstí pro Lexmana a jeho tým !
02:35
Lexman drží svůj tým.
01:30
Skalice zatím skvěle plní taktické plány !
00:10
Tvrdá rána Dolénka končí ve zdi !
00:01
Zdravíme vás !
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Filip Vymlátil a Petr Rauer.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Hvězdy Česká Skalice: brankář: Petr Lexman; hráči v poli: Marek Hána, Matyáš Andrejsek, Šimon Príbojský, Marek Gron, Petr Koníček