1:0
4:2
- : -

ŽSK Třemošnice - Klub SPV Pardubice 10:2
7. Lukáš Vlček, 9. Daniel Krška, 13. Roman Petrus, 15. Lukáš Vlček, 15. Roman Petrus, 28. Lukáš Vlček, 38. Marek Tlapák, 40. Tadeáš Oswald, 41. Václav Zadina, 45. Václav Zadina - 38. Jan Maděra, 43. Jan Binko; rozhodčí: Vladimír Lešák - Martin Trnka; vyloučení: 3:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Tomáš Benda 11 - Marek Mrštík 27; po třetinách: 5:0, 1:0, 4:2;
45:00
44:03
Branku družstva ŽSK Třemošnice vstřelil Václav Zadina, asistoval Tomáš Tlustý (10:2).
42:42
Branku družstva Klub SPV Pardubice vstřelil Jan Binko, asistoval Matěj Kourek (9:2).
40:35
Branku družstva ŽSK Třemošnice vstřelil Václav Zadina, asistoval Marek Tlapák (9:1).
39:40
Branku družstva ŽSK Třemošnice vstřelil Tadeáš Oswald, asistoval Marek Tlapák (8:1).
37:57
Branku družstva Klub SPV Pardubice vstřelil Jan Maděra, asistoval Jindřich Špás (7:1).
37:07
Branku družstva ŽSK Třemošnice vstřelil Marek Tlapák, asistoval Tomáš Tlustý (7:0).
30:50
Vyloučen hráč Roman Petrus družstva ŽSK Třemošnice na 2 minuty za blokování hokejky.
30:00
30:00
27:03
Branku družstva ŽSK Třemošnice vstřelil Lukáš Vlček, asistoval Roman Petrus (6:0).
15:00
15:00
14:40
Branku družstva ŽSK Třemošnice vstřelil Roman Petrus, asistoval Tadeáš Oswald (5:0).
14:18
Branku družstva ŽSK Třemošnice vstřelil Lukáš Vlček bez asistence (4:0).
12:12
Branku družstva ŽSK Třemošnice vstřelil Roman Petrus bez asistence (3:0).
11:26
Vyloučen hráč Tadeáš Oswald družstva ŽSK Třemošnice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
08:50
Branku družstva ŽSK Třemošnice vstřelil Daniel Krška, asistoval Tomáš Tlustý (2:0).
08:08
Vyloučen hráč Marek Tlapák družstva ŽSK Třemošnice na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
06:19
Branku družstva ŽSK Třemošnice vstřelil Lukáš Vlček, asistoval Daniel Krška (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Vladimír Lešák a Martin Trnka.
00:00
00:00
Line-up hostů Klub SPV Pardubice: brankář: Marek Mrštík; hráči v poli: Jan Maděra, Václav Pauliš, Matěj Kourek, Ondřej Jákl, Jan Binko
00:00
Line-up domácích ŽSK Třemošnice: brankář: Tomáš Benda; hráči v poli: Tadeáš Oswald, Marek Tlapák, Roman Petrus, Štěpán Řepa, Tomáš Radil