3:1
2:1
- : -

Klub SPV Pardubice - FBK Piráti Sokol Chrudim 6:4
11. Matěj Kourek, 16. Jan Binko, 16. Ondřej Jákl, 21. Matěj Kourek, 35. Matěj Kourek, 45. Matěj Kourek - 2. Daniel Nekvapil, 10. Lukáš Jungman, 26. Daniel Nekvapil, 43. Lukáš Jungman; rozhodčí: Vladimír Lešák - Martin Trnka; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 35; zásahy brankářů: Jindřich Špás 21 - Matyáš Häusl 15; po třetinách: 1:2, 3:1, 2:1;
45:00
44:55
Branku družstva Klub SPV Pardubice vstřelil Matěj Kourek, asistoval Ondřej Jákl (6:4).
42:42
Branku družstva FBK Piráti Sokol Chrudim vstřelil Lukáš Jungman bez asistence (5:4).
39:12
Timeout FBK Piráti Sokol Chrudim
39:12
Vyloučen hráč Ondřej Jákl družstva Klub SPV Pardubice na 2 minuty za hrubost.
34:48
Branku družstva Klub SPV Pardubice vstřelil Matěj Kourek, asistoval Jan Binko (5:3).
30:00
30:00
29:44
Vyloučen hráč Dominik Mlateček družstva FBK Piráti Sokol Chrudim na 2 minuty za sekání.
25:04
Branku družstva FBK Piráti Sokol Chrudim vstřelil Daniel Nekvapil, asistoval Tomáš Dolejš (4:3).
20:55
Branku družstva Klub SPV Pardubice vstřelil Matěj Kourek, asistoval Jan Maděra (4:2).
15:41
Branku družstva Klub SPV Pardubice vstřelil Ondřej Jákl, asistoval Matěj Kourek (3:2).
15:14
Branku družstva Klub SPV Pardubice vstřelil Jan Binko, asistoval Václav Pauliš (2:2).
15:00
15:00
10:23
Branku družstva Klub SPV Pardubice vstřelil Matěj Kourek, asistoval Marek Mrštík (1:2).
09:16
Branku družstva FBK Piráti Sokol Chrudim vstřelil Lukáš Jungman, asistoval Daniel Nekvapil (0:2).
01:00
Branku družstva FBK Piráti Sokol Chrudim vstřelil Daniel Nekvapil bez asistence (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Vladimír Lešák a Martin Trnka.
00:00
00:00
Line-up hostů FBK Piráti Sokol Chrudim:
00:00
Line-up domácích Klub SPV Pardubice: brankář: Jindřich Špás; hráči v poli: Jan Maděra, Václav Pauliš, Matěj Kourek, Ondřej Jákl, Jan Binko