1:0
1:0
- : -

FBK Kobra Tatran Hostinné - FBC Trutnov (DTJ) 4:1
3. Marek Filcsák, 9. Denis Horák, 21. Michal Novák, 43. Matěj Hnízdil - 7. Martin Mečíř; rozhodčí: Marek Čížek - Lenka Jansová; vyloučení: 1:4; využití: 1:0; diváků: 8; zásahy brankářů: Matyáš Klázar 7 - Mikuláš Vít 8; po třetinách: 2:1, 1:0, 1:0;
45:00
42:31
Branku družstva FBK Kobra Tatran Hostinné vstřelil Matěj Hnízdil, asistoval Marek Filcsák (4:1).
41:53
Vyloučen hráč Matěj Strnad družstva FBC Trutnov (DTJ) na 2 minuty za nesportovní chování.
40:49
Vyloučen hráč Jakub Valenta družstva FBK Kobra Tatran Hostinné na 2 minuty za sekání.
30:00
30:00
20:33
Branku družstva FBK Kobra Tatran Hostinné vstřelil Michal Novák, asistoval Matěj Hnízdil (3:1).
18:58
Vyloučen hráč Jiří Erben družstva FBC Trutnov (DTJ) na 2 minuty za špatné střídání.
16:40
Vyloučen hráč Matyáš Ioanidis družstva FBC Trutnov (DTJ) na 2 minuty za nedovolené vrážení.
15:00
15:00
08:56
Vyloučen hráč Matyáš Rolenec družstva FBC Trutnov (DTJ) na 2 minuty za špatné střídání.
08:04
Branku družstva FBK Kobra Tatran Hostinné vstřelil Denis Horák, asistoval Matyáš Klázar (2:1).
06:38
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) vstřelil Martin Mečíř, asistoval Jakub Mládek (1:1).
02:27
Branku družstva FBK Kobra Tatran Hostinné vstřelil Marek Filcsák, asistoval Matěj Hnízdil (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Marek Čížek a Lenka Jansová.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Trutnov (DTJ):
00:00
Line-up domácích FBK Kobra Tatran Hostinné: brankář: Matyáš Klázar; hráči v poli: Matěj Máslo, Lukáš Turek, Jakub Valenta, Šimon Shon, Denis Horák