1:3
4:2
- : -

FBC Dobruška - FBK Kobra Tatran Hostinné 5:5
27. David Hroch, 35. Matěj Grulich, 35. Matěj Grulich, 37. Matěj Grulich, 45. David Hroch - 23. Šimon Shon, 24. Šimon Shon, 26. Vít Holeček, 41. Šimon Shon, 41. Denis Horák; rozhodčí: Lenka Jansová - Vladimír Lešák; vyloučení: 1:2 + Lukáš Turek 5; využití: 0:1; diváků: 15; zásahy brankářů: Luboš Šustr 5 - Petr Dorotík 3; po třetinách: 0:0, 1:3, 4:2;
45:00
44:56
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil David Hroch, asistoval Matěj Grulich (5:5).
43:00
Timeout FBC Dobruška
40:21
Branku družstva FBK Kobra Tatran Hostinné vstřelil Denis Horák, asistoval Jakub Valenta (4:5).
40:17
Vyloučen hráč Jan Špaček družstva FBC Dobruška na 2 minuty za nedovolené vrážení.
40:07
Branku družstva FBK Kobra Tatran Hostinné vstřelil Šimon Shon, asistoval Jakub Valenta (4:4).
36:57
Timeout FBK Kobra Tatran Hostinné
36:57
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil Matěj Grulich, asistoval Jan Špaček (4:3).
34:16
34:02
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil Matěj Grulich, asistoval Vít Holeček (2:3).
30:00
30:00
26:58
25:37
Vlastní branku družstva FBC Dobruška vstřelil Vít Holeček (0:3).
23:27
Branku družstva FBK Kobra Tatran Hostinné vstřelil Šimon Shon, asistoval Lukáš Turek (0:2).
22:32
Branku družstva FBK Kobra Tatran Hostinné vstřelil Šimon Shon, asistoval Marek Filcsák (0:1).
18:03
Vyloučen hráč Lukáš Turek družstva FBK Kobra Tatran Hostinné na 5 minut za vysoká hokejka.
16:34
Vyloučen hráč Jakub Novotný družstva FBK Kobra Tatran Hostinné na 2 minuty za sekání.
15:00
15:00
08:50
Vyloučen hráč Šimon Shon družstva FBK Kobra Tatran Hostinné na 2 minuty za blokování hokejky.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lenka Jansová a Vladimír Lešák.
00:00
00:00
Line-up hostů FBK Kobra Tatran Hostinné: brankář: Petr Dorotík; hráči v poli: Jakub Novotný, David Weishaupt, Šimon Shon, Marek Filcsák, Michal Novák