4:1
2:2
- : -

FBC LETOHRAD Orel Orlice - FbC Hradec Králové B 8:4
4. Maxim Kubelka, 14. Matouš Faltus, 17. Štěpán Zamazal, 21. Maxim Kubelka, 22. Maxim Kubelka, 28. Petr Doleček, 32. Martin Novák, 39. Maxim Kubelka - 15. Tomáš Burian, 17. Radim Bleha, 33. Jan Košek, 35. Ondřej Kloz; rozhodčí: Jitka Romančáková - Lucie Romančáková; vyloučení: 2:2; využití: 2:1; diváků: 17; zásahy brankářů: David Richter 20 - Jonáš Moravec 21; po třetinách: 2:1, 4:1, 2:2;
45:00
39:27
Timeout FBC LETOHRAD Orel Orlice
38:25
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil Maxim Kubelka, asistoval Petr Doleček (8:4).
34:59
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil Ondřej Kloz, asistoval Michal Jarka (7:4).
32:44
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil Jan Košek, asistoval Radim Bleha (7:3).
31:25
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil Martin Novák, asistoval Adam Šubert (7:2).
30:00
30:00
27:26
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil Petr Doleček, asistoval Matouš Faltus (6:2).
26:11
Vyloučen hráč Tomáš Jerge družstva FbC Hradec Králové B na 2 minuty za nedovolené vrážení.
21:50
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil Maxim Kubelka, asistoval Jan Šturma (5:2).
20:11
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil Maxim Kubelka, asistoval Martin Novák (4:2).
18:13
Vyloučen hráč Ondřej Kloz družstva FbC Hradec Králové B na 2 minuty za bránění ve hře.
16:43
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil Štěpán Zamazal, asistoval Adam Šubert (3:2).
16:05
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil Radim Bleha, asistoval Tomáš Jerge (2:2).
15:00
15:00
14:23
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil Tomáš Burian, asistoval Vojtěch Kořínek (2:1).
13:52
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil Matouš Faltus, asistoval Petr Doleček (2:0).
13:33
Vyloučen hráč Adam Šubert družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice na 2 minuty za bránění ve hře.
09:57
Vyloučen hráč Jan Šturma družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice na 2 minuty za blokování hokejky.
03:09
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jitka Romančáková a Lucie Romančáková.
00:00
00:00
Line-up hostů FbC Hradec Králové B: brankář: Jonáš Moravec; hráči v poli: Michal Jarka, Denis Polák, Jan Čihák, Ondřej Vykydal, Ondřej Kloz