3:2
2:2
- : -

Sokoli Pardubice - Florbal Primátor Náchod  5:4
5. Michal Jeřáb, 6. Ondřej Machatý, 8. Tomáš Hanousek, 17. David Strnádek, 21. Ondřej Machatý - 5. Jakub Vysoký, 7. Eduard Vlach, 14. Nikolas Osifčin, 17. Nikolas Osifčin; rozhodčí: Filip Neumann - Ondřej Hájek; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; diváků: 28; zásahy brankářů: Jan Matějka ? - Dominik Eimer ?; po třetinách: 3:2, 2:2;
24:00
21:18
Timeout Florbal Primátor Náchod
20:15
Branku družstva Sokoli Pardubice vstřelil Ondřej Machatý, asistoval Michal Puchner (5:4).
16:34
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Nikolas Osifčin, asistoval Jakub Vysoký (4:4).
16:23
Branku družstva Sokoli Pardubice vstřelil David Strnádek, asistoval Sebastian Ševeček (4:3).
13:58
12:00
12:00
09:17
Vyloučen hráč Jakub Langpaul družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
07:01
Branku družstva Sokoli Pardubice vstřelil Tomáš Hanousek, asistoval Lukáš Doskočil (3:2).
06:31
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Eduard Vlach, asistoval Jiří Jebavý (2:2).
05:13
Branku družstva Sokoli Pardubice vstřelil Ondřej Machatý, asistoval Lukáš Doskočil (2:1).
04:43
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Jakub Vysoký bez asistence (1:1).
04:00
Branku družstva Sokoli Pardubice vstřelil Michal Jeřáb, asistoval Sebastian Ševeček (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Filip Neumann a Ondřej Hájek.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Primátor Náchod : brankář: Dominik Eimer; hráči v poli: David Špaček, Filip Knettig, Jakub Langpaul, Jakub Vysoký, Nikolas Osifčin