4:1
4:0
- : -

Panthers Praha - FbŠ Bohemians B 10:4
6. Lucie Retová, 9. Lucie Retová, 12. Veronika Baldová, 13. Kateřina Strnadová, 15. Veronika Baldová, 17. Kateřina Strnadová, 23. Veronika Baldová, 26. Lucie Retová, 27. Magdalena Klírová, 30. Magdalena Klírová - 2. Polina Pashkova, 4. Pavlína Soukupová, 6. Tereza Janikovičová, 13. Markéta Seidlerová; rozhodčí: Martin Štofira - Šimon Kořínek; vyloučení: 0:2; využití: 1:0; zásahy brankářů: Tereza Rožumbergová ? - Rosalie Denemarková ?; po třetinách: 2:3, 4:1, 4:0;
30:00
29:47
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Magdalena Klírová, asistoval Lucie Retová (10:4).
29:38
Timeout Panthers Praha
26:44
Timeout FbŠ Bohemians B
26:44
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Magdalena Klírová, asistoval Kateřina Strnadová (9:4).
25:32
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Lucie Retová, asistoval Kateřina Strnadová (8:4).
22:36
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Veronika Baldová, asistoval Lucie Retová (7:4).
21:43
Vyloučen hráč Veronika Kubů družstva FbŠ Bohemians B na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
20:00
20:00
19:26
Panthers už se radují, ale gol neplatí. Brankoviště asi bylo plné nezvaných hostů.
16:25
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Kateřina Strnadová z trestného střílení (6:4).
16:08
Vyloučen hráč Markéta Seidlerová družstva FbŠ Bohemians B na 2 minuty za sekání.
14:11
To jsou nervy! Panthers znovu ve vedení!
14:10
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Veronika Baldová, asistoval Magdalena Klírová (5:4).
12:58
Bohemka to soupeřům však rozhodně neulehčuje a vstřeluje vyrovnávací branku!
12:56
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil Markéta Seidlerová bez asistence (4:4).
12:06
V druhé třetině se dvakrát po sobě trefují Panthers a dostávají se tak do vedení. Stav utkání - 4:3 pro Panthers.
12:02
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Kateřina Strnadová, asistoval Lucie Retová (4:3).
11:54
10:00
10:00
08:19
Panthers upravují skóre na 2:3!
08:18
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Lucie Retová, asistoval Adéla Vlčková (2:3).
07:43
Prosím, nebourejte nám ty manťáčky :)
05:51
Další gol Bohemky však hned obratem trestá hráčka z Panthers s číslem 9
05:09
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Lucie Retová bez asistence (1:3).
05:06
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil Tereza Janikovičová bez asistence (0:3).
04:15
Brankářka Panthers nezastrašila střelkyni dalšího golu Bohemky a stav je nyní 2:0 pro Bohemku.
03:16
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil Pavlína Soukupová bez asistence (0:2).
02:12
Už tu máme gol Bohemky, který mění brankový rozdíl na 1:0
01:31
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil Polina Pashkova, asistoval Kristýna Mandíková (0:1).
00:03
A je rozehráno! A oproti předchozímu zápasu zde můžete vidět svižnou výhrychtivou hru.